Ja niestety nie mam pozytywnych odczuć po wizycie u pana dr. Wizyta trwała ok 7 min z czego większość dr coś pisał, zadał raptem kilka pytań ogólnych, nie pytał o wcześniejszą historię leczenia, zażywane leki, schorzenia towarzyszące, o NIC. Sama na siłę przerywałam mu pisanie i mówiłam. Ok 1 min zbadał rękę. Przepisał maści przeciwbólowe/rozgrzewające - ręka nie boli.... W trakcie wyszedł odebrać telefon i ciągle zerkał na zegarek. Zostałam poinformowana zapisując się telefonicznie, iż w gabinecie jest USG, w rzeczywistości w gabinecie w Wiśle nie ma nic (szafki, biurko, kozetka). Portfel uboższy o 150zł. Jak dla mnie, szkoda pieniędzy.

Najlepszy specjalista jakiego znałam polecam każdemu miły sympatyczny uprzejmy godny polecenia byłam już u wielu i żaden mojej córce nie pomógł tylko pan dr.Smolik uratował jej nogę miała 13 urazów i za każdym razem nogą była wkładana do gipsu gdy poszłam z moja córka do pana dr od razu zajął się profesjonalnie przejął się bardzo zrobił operacje i teraz jest już lepiej ale jeszcze dwie operacje musi przejść .Pozdrawiam i naprawdę polecam

Czytajac wszystkie opinie bylam przekonana ze Dr Smolik mi pomoze. Niestety gdy bylam u niego na wizycie calkowicie zmienilam zdanie. Mowil szybko ze nie bylo go w stanie zrozumiec, wizyta byla moze 5minutowa, zamiast tlumaczyc pisal cos ciagle na kartkach, a gdy sie go o cos pytalo to odpowiadal zagadajac na kompletnie inny temat. W niczym tak naprawde nie pomogl a za wizyte wzial, powiedzial aby pojsc do jego zony ona wiecej pomoze. Gdy powiedzialam ze bylam juz u kilku reumatolog i nie potrafli nic stwierdzic tylko mowili aby pojsc do dobrego ortopedy, to powiedzial ze zona napewno pomoze. Taki rodzinny biznes? Nie polecam... Sam fakt przykry ze gdy mu opowiedzialam caly przebieg choroby ze od czterech lat nie moge stac na kolanach, to pod koniec wizyty powiedzial - duzo biegac jezdzic na rowerze ale nie wspinac sie po gorach.. naprawde sie zawiodlam.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Krótko mówiąc: naprawił to co "spieprzyli" inni.. Operował mi staw skokowy (stopa) - genetyczna wada. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za tę operację i za to, że moją noga odzyskała sprawność w bardzo krótkim czasie. Oprócz tego, że jest specjalistą w swojej dziedzinie to jest również bardzo sympatycznym człowiekiem. Koszt wizyty w Klinice w Żorach: 250zł.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.
Krótko mówiąc: naprawił to co "spieprzyli" inni..

Koszt wizyty w Klinice w Żorach: 250zł.

Lekarz, który doskonale potrafi nie tylko zdiagnozować jednostkę chorobową bardzo skutecznie, ale również przeprowadzić pacjenta przez konieczne leczenie (zabieg, konsultacje kontrolne) w sposób jak najbardziej profesjonalny. Dotyczy to zarówno wiedzy i umiejętności z zakresu ortopedii jak i podejścia psychologicznego do pacjenta, dzięki czemu odzyskanie sprawności ruchowej odbywa się przy utrzymaniu doskonałej kondycji psychicznej. A jest to niezmiernie rzadko spotykane w obecnej służbie zdrowia. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi i życzymy samych sukcesów.

Witam! Pilnie potrzebuję pomocy. W wyniku zwyrodnień posypało mi się kolano. Jestem "uwięziona" w domu. Nie mogę wyjść, bo mogę się wywrócić. Dostałam skierowanie na kapoplastykę stawu kolanowego. Szukam lekarza, który byłby w stanie mi pomóc i to szybko. Czy pan doktor Mariusz Smolik zajmuje się takimi przypadkami? Czy ktoś miał podobną operację wykonaną? Jeśli tak, to proszę o kontakt na inka.rainbow@gmail.com Pozdrawiam serdecznie... Inka

Polecam pana doktora. Po 12 miesiącach od urazu wszędzie słyszałem tylko "Pana kolano jest zdrowe". Dopiero po wizycie w sport klinice w Żorach u doktora Smolika otrzymałem w 15 minut poprawną diagnozę. Potwierdziło się wszystko co udało mu się "wyczytać" z jednego zdjęcia RTG, które wszyscy inni lekarze oglądali i nic na nim nie widzieli. Doktor bardzo miły i sympatyczny a przy tym wszystkim posiadający OGROMNĄ WIEDZĘ. Dziś jestem po zabiegu u doktora i wygląda na to że wszystko się udało. Dr Smolika polecam każdemu !!!! Warto wydać parę zł i mieć poprawną diagnozę, a niedługo po tym cieszyć się zdrowiem!

Lekarz bardzo dobry. Pierwszył zdiagnozował problem z kolanem i od razu skierował do dobrego rehabilitanta. Inni lekarze podejrzewali uszkodzona ląkotkę, a on od razu stwierdził chondromalacje chrzastki szklistej. Gdyby nie on to pewnie nie potrzebnie miałbym artroskopie.

Pan Doktor Mariusz Smolik- to świetny Specjalista- przez duże "S", rzetelny, profesjonalny, potrafiący w sposób zrozumiały dla każdego pacjenta wytłumaczyć stawianą diagnozę i obraz choroby, a przy tym bardzo ciepły, kontaktowy człowiek. W ciągu 5 minut stawia trafną diagnozę.Gdziekolwiek mówię, iż leczył mnie Pan Doktor słyszę słowa uznania dla Niego-to chyba o czymś świadczy.Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam Wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Bardzo dziękuję za pomoc

Bardzo dziękuję za pomoc

Lekarz naprawdę godny polecenia!!! Szybka i trafna diagnoza. Miły, rzetelny, posiadający ogromną wiedzę. Przeprowadził u mnie 3 operacje, w tym rekonstrukcja więzadeł krzyżowych. Operacje odbyły się w Żorach w 2003r. Od tamtej pory aktywnie uprawiam wiele dyscyplin sportowych m.in. jazdę na nartach.Nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Po prostu zapomniałam że miałam operację i problemy z kolanem. Szczerze polecam tego specjalistę!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Wisła"?

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE

Centrum Medyczne VitaMED+
Budowlanych 5
ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
ulica Puchacza 6
40-681 Katowice
NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
40-857 Katowice