dr n. med. Mariusz Sowa

Kompeksowe konsultacje neurochirurgiczne z zakresu:
Choroby naczyń mózgowych i szyjnych,
guzy ośrodkowego układu nerwowego,
dyskopatia lędźwiowa,
diagnostyka i leczenie wodogłowia.
choroby nerwów obwodowych.

Kwalifikacja i przeprowadzanie leczenia endowaskularnego (wewnątrznaczyniowa embolizacja, arteriografia) z powodu chorób naczyń mózgowych, takich jak:
tętniaki,
naczyniaki ( AVM),
przetoki oponowe ( DAVM),
naczyniaki kanału kręgowego ( SAVM),
zwężenia naczyń mózgo...

Niektóre komentarze, które są napisane o doktorze negatywnie, są bzdurą. Ja mogę coś powiedzieć na temat tego lekarza, ponieważ przeprowadzał mnie zabieg w Olsztynie. Chce nadmienić, że miałam 2 tętniaki w mózgu i dr M. Sowa poradził sobie z nimi. Nie prawdą jest, że dr nie udziela żadnych informacji, a wręcz przeciwnie. Wytłumaczył mnie jakie mogę być po zabiegu powikłania, jest osobą sympatyczną, godną polecenia. Jest bardzo miły i kompetentny w tym co wykonuje. Ja osobiście oceniam dr M.Sowa na piątkę. Danuta z Wyszkowa

Danuta z Wyszkowa

Fantastyczny, kompetentny, z poczuciem humoru lekarz. Budzi zaufanie swoim podejściem do pacjenta. Poświeca mnóstwo czasu, by wyjasnić wszystkie aspekty danej sytuacji medycznej, a później także w trakcie zabiegu informuje na bieżąco co będzie robić, jakie moga być odczucia. Po zabiegu interesuje sie pacjentem, jego samopoczuciem. Ma nadzwyczajny dar i w dziedzinie embolizacji tętniaków jest wyjątkowym talentem. Pasjonat zawodu. DZIĘKUJĘ ZA NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA!

Pan doktor Mariusz Sowa to kompetentny, konkretny, wzbudzający zaufanie i godny polecenia lekarz. Bardzo wyczerpująco udzielił mi informacji związanych z przebiegiem zabiegu, szczegółowo informował o wszystkim w trakcie badania i wspólnie z całym zespołem stworzył wyjątkową atmosferę w sali zabiegowej tak, że strach i ból stały się prawie nieodczuwalne. Interesował sie mną po zabiegu, często sprawdzał , jak się czuję. Po 4 i pół miesiącach życia "na bombie zegarowej" - odzyskałam wreszcie spokój duszy, za co serdecznie Panu doktorowi Mariuszowi Sowie DZIĘKUJĘ! Pozdrawiam ciepło Janin R. z Legnicy

Pozdrawiam ciepło
Janin R. z Legnicy

Dziękuję panu Sowie, który 18 sierpnia uratował życie mojej mamie, miała 2 tętniaki w mózgu, z czego jeden pękł. Lekarz w powołania. Moja wdzięczność jest nieoceniona :):):)

Lekarz bardzo fachowy ,kompetentny i życzliwy .Wszystko co można powiedzieć dobrego na temat podejścia do chorego i zaopiekowania się nim można powiedzieć o tym lekarzu. Uratował mi życie i bardzo pomógł mojej osiemdziesięcioletniej mamie z ogromną wrażliwością ,kulturą osobistą i znajomością rzeczy.Dziękuję Panie Doktorze.

super....super.......Bardzo kompetentny ,Sympatyczny, Rozumiejący pacjenta mimo tego ,że jest Bardzo młodym lekarzem i robiącym specjalizację w zakresie neurochirurgii

Wspaniały Lekarz z powołaniem. Kompetentny, konkretny, bardzo uprzejmy. Pomimo tego, że jest młodym Człowiekiem, to wzbudza zaufanie i jest godny polecenia. Bardzo dziękuję za wszystko -pacjentka Jolanta z Olsztyna

rewelacyjny zdolny ,młody Lekarz. Zdecydowanie godny polecenia. Dziękuję za drugie życie. Pozdrawiam ciepło

Może i dobry fachowiec, ale nie powinien przyjmować w przychodni, chyba, że pacjentowi poda się narkozę.

W styczniu miałam operacjie;rozpoznanie dyskopatia lędzwiowa L5S1.Przepuklina jądrowa miażdżystego krążka międzykręgowego L5S1.Lewostronna zachyłkowa stenoza kanału kęgowegona poziomie L5S1.Przewlekły zespółbólowy odcinkalędzwiowego kręgosłupa.Rwa kulszowa lewostronna.Niedowład w zakresie unerwienia lewego nerwu strzałkowego. Operacjie przeprowadził neurochirurg Mariusz Sowa.Operacjia sie udała.BÓLE kregosłupa ustąpił,a niedowład stopy lewej wycofał się.SERDEZNIE POLECAM TEGO MŁODEGO LEKARZA,WSPANIAŁY CZŁOWIK.... PACJENTKA Z Ostrołeki.