dr n. med. Mariusz Sowa

Kompeksowe konsultacje neurochirurgiczne z zakresu:
Choroby naczyń mózgowych i szyjnych,
guzy ośrodkowego układu nerwowego,
dyskopatia lędźwiowa,
diagnostyka i leczenie wodogłowia.
choroby nerwów obwodowych.

Kwalifikacja i przeprowadzanie leczenia endowaskularnego (wewnątrznaczyniowa embolizacja, arteriografia) z powodu chorób naczyń mózgowych, takich jak:
tętniaki,
naczyniaki ( AVM),
przetoki oponowe ( DAVM),
naczyniaki kanału kręgowego ( SAVM),
zwężenia naczyń mózgo...

Jestem po operacji juz 3 miesiac. I od 3 miesiecy dostalam od doktora Mariusza Sowy nowe zycie za ktore dziekuje. Niezykle skromny. Dziekuje Panie doktorze Maria

Witam,przyłączam się co niektórych opinii, że to słaby lekarz. Zgrywa dr. Housa przed studentami, nie ma żadnej pokory, chwali się jaki to on nie jest dobry, co wygląda jedynie żenująco, ponieważ nie potrafi przeprowadzić zwykłego wywiadu. Być może specjalizuje się w tetniakach i dlatego każda inna chorobę olewa,nie docieka, wręcz ignoruje( lekarz nawet nie przeprowadził wywiadu, nie spytał w jakich okolicznościach pojawiają się dolegliwości, czy towarzyszą temu inne itp. i odsyła pacjenta. Nie rozumiem w takim razie dlaczego przyjmuje w przychodni, gdzie przecież przychodzą różni pacjenci, a nie tylko z jednym schorzeniem .Czekałam na wizytę pół roku i nie uzyskałam żadnej pomocy. Nie polecam, jest masa lepszych specjalistów.

Dziękuję panu Sowie, który 18 sierpnia uratował życie mojej mamie, miała 2 tętniaki w mózgu, z czego jeden pękł. Lekarz w powołania. Moja wdzięczność jest nieoceniona :):):)

Może i dobry fachowiec, ale nie powinien przyjmować w przychodni, chyba, że pacjentowi poda się narkozę.

Fantastyczny, kompetentny, z poczuciem humoru lekarz. Budzi zaufanie swoim podejściem do pacjenta. Poświeca mnóstwo czasu, by wyjasnić wszystkie aspekty danej sytuacji medycznej, a później także w trakcie zabiegu informuje na bieżąco co będzie robić, jakie moga być odczucia. Po zabiegu interesuje sie pacjentem, jego samopoczuciem. Ma nadzwyczajny dar i w dziedzinie embolizacji tętniaków jest wyjątkowym talentem. Pasjonat zawodu. DZIĘKUJĘ ZA NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA!

Lekarz bardzo fachowy ,kompetentny i życzliwy .Wszystko co można powiedzieć dobrego na temat podejścia do chorego i zaopiekowania się nim można powiedzieć o tym lekarzu. Uratował mi życie i bardzo pomógł mojej osiemdziesięcioletniej mamie z ogromną wrażliwością ,kulturą osobistą i znajomością rzeczy.Dziękuję Panie Doktorze.

Niektóre komentarze, które są napisane o doktorze negatywnie, są bzdurą. Ja mogę coś powiedzieć na temat tego lekarza, ponieważ przeprowadzał mnie zabieg w Olsztynie. Chce nadmienić, że miałam 2 tętniaki w mózgu i dr M. Sowa poradził sobie z nimi. Nie prawdą jest, że dr nie udziela żadnych informacji, a wręcz przeciwnie. Wytłumaczył mnie jakie mogę być po zabiegu powikłania, jest osobą sympatyczną, godną polecenia. Jest bardzo miły i kompetentny w tym co wykonuje. Ja osobiście oceniam dr M.Sowa na piątkę. Danuta z Wyszkowa

Danuta z Wyszkowa

super....super.......Bardzo kompetentny ,Sympatyczny, Rozumiejący pacjenta mimo tego ,że jest Bardzo młodym lekarzem i robiącym specjalizację w zakresie neurochirurgii

Pan doktor Mariusz Sowa to kompetentny, konkretny, wzbudzający zaufanie i godny polecenia lekarz. Bardzo wyczerpująco udzielił mi informacji związanych z przebiegiem zabiegu, szczegółowo informował o wszystkim w trakcie badania i wspólnie z całym zespołem stworzył wyjątkową atmosferę w sali zabiegowej tak, że strach i ból stały się prawie nieodczuwalne. Interesował sie mną po zabiegu, często sprawdzał , jak się czuję. Po 4 i pół miesiącach życia "na bombie zegarowej" - odzyskałam wreszcie spokój duszy, za co serdecznie Panu doktorowi Mariuszowi Sowie DZIĘKUJĘ! Pozdrawiam ciepło Janin R. z Legnicy

Pozdrawiam ciepło
Janin R. z Legnicy

Nie polecam tego lekarza. i co tu więcej opiniować. Mało kulturalny, a mój kręgosłup ehhhhhhhhh........................................