lekarz Mariusz Strąk

Najlepszy lekarz pod słońcem. Bardzo mi pomógł. Skarbnica wiedzy. Bardzo polecam Pana doktora. Nie rozumiem powyższych negatywnych opinii. Pozdrawia bardzo zadowolony pacjent

Najlepszy lekarz pod słońcem. Bardzo mi pomógł.
Skarbnica wiedzy. Bardzo polecam Pana doktora.
Nie rozumiem powyższych negatywnych opinii.
Pozdrawia bardzo zadowolony pacjent

Zdecydowanie NIE POLECAM! . Brak podejścia do pacjenta i uprzejmości .Problem nie został rozwiązany , zmarnowane pieniądze .

Pan Dr. Mariusz Strąk jest najlepszy! Miałem robiony zabieg i wszystko poszło bardzo bardzo pomyślnie.😊 Czuć, że zna się na rzeczy i wie co robi, a do tego jest świetnym rozmówcą, który potrafi nawet takiemu oporniakowi jak ja wszystko klarownie wytłumaczyć😁. Jak się jest zainteresowanym, to można po drodze się naprawdę dużo dowiedzieć. Polecam!

Pan Dr. Mariusz Strąk jest najlepszy!
Miałem robiony zabieg i wszystko poszło bardzo bardzo pomyślnie.😊
Polecam!

Zdecydonie NIE POLECAM. Nie potrafi zrozumiec pacjenta z wysoka wada wzroku, ani dobrac szkiel korekcyjnych. 130zł w błoto i zadnej pomocy! z mojego doswiadczenia.

z mojego doswiadczenia.