dr n. med. Mariusz Strojny

Chirurg ogólny, Urolog

Nie polecam. Bezczelny, źle wychowany człowiek. Brak jakiejkolwiek wiedzy na temat leczenia bakteryjnego zapalenia prostaty. W połowie rozmowy telefonicznej rzucił słuchawką .

Wizyta u Pana doktora była konkretna i rzeczowa. Zostałem gruntownie przebadany i zdiagnozowany. Otrzymałem dokładny opis dolegliwości i poinformowany o dalszym sposobie leczenia. Na wszystkie moje wątpliwości i zapytania zostały udzielone konkretne odpowiedzi. Pomimo,że jestem w podeszłym wieku była to moja pierwsza wizyta u urologa. Nie mam żadnych porównań n.t wizyt u lekarzy tej specjalności. Jednak na podstawie tej mojej wizyty mogę Pana doktora z czystym sumieniem polecić.

Ocena dla Pana Doktora nie mieści się w normach. Moja ocena to - 100000. Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Pana Doktora. To 100 % prawdy. Brak zainteresowania pacjentem, okropne zachowanie, źle wdrożone leczenie. Nie polecam. A nawet ostrzegam...

Dr n.med. Mariusz Strojny to konkretny, rzeczowy a przede wszystkim profesjonalny i skuteczny specjalista chirurg-urolog. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej diagnozie a następnie operacji raka pęcherza moczowego dzisiaj mogę powiedzieć, że Pan Strojny uratował mi pęcherz. Do Pana doktora zgłosiłem się mając już wcześniej zaliczone dwa szpitale w woj. pomorskim i zachodniopomorskim z rozpoznaniem raka pęcherza moczowego oraz z decyzją usunięcia pęcherza

Szkoda pisac o tym człowieku, bo lekarzem go nazwac nie mozna, szczerze odradzam Strojnego.

prawdziwy lekarz, ten komentarz mówi wszystko

prawdziwy lekarz, ten komentarz mówi wszystko

Zdecydowanie nie polecam!!! Cham i prostak, w dodatku całkowicie nie kompetentny !! Kompletnie nie zna się na tym co robi! U 14letniego chłopca stwierdził prostatę, gdzie w Bydgoszczy u bardzo dobrego lekarza urologii wyśmiano go z taką wiedzą. Nie powinien leczyć !

Jestem wdzięczny za prowadzenie mojej osoby.

Jestem wdzięczny za prowadzenie mojej osoby.

Facet nie ma pojęcia,stwierdził u mnie zapalenie gruczołu krokowego,a faktycznie miałem kolke nerkową.Zdecydowałem sie pojechać do szpitala wojskowego w Bydgoszczy który ma bardzo dobrą opinie.Juz drugiego dnia wyszedłem ze szpitala uśmiechnięty i zdrowy,zrobili mi wszystkie badania.Wszyscy milii i fachowi,rewelacyjne wyposażenie szpitala oraz warunki,również lekarze najwyższej klasy!!!Jak sobie pomysle ze tyle czasu faszerowałem sie tymi lekami od Strojnego to...zkoda gadać nie polecam!!!wczesniej jak czytałem opinie o tym lekarzu to myslałem że to jakies bujdy,ponieważ jest ordynatorem to musi miec jakies pojecie-wydawałoby sie !!!przekonałem sie sam na sobie ze nie ma,albo robi tak specjalnie żeby przyjsc do niego na wizytę prywatną za 150zł!!!

cymbal a nie lekarz powinien butelki zbierać a nie leczyć bo do tego kompletnie się nie nadaje poza tym ma problemy z "wymową" bo nic nie rozumiałem o czym do mnie rozmawia.Mam głeboką nadzieje ze długo juz nie bedzie szkodził chorym.NIE POLECAM TEGO PSEŁDO LEKARZA