dr n. med. Mariusz Sulik

Dermatolog

3,9

Nie polecam!!! Stwierdzil u mojego dziecka skaze bialkowa i atopowe zapalenie skory jak sie okasalo pozniej dzieki diagnozie innego dermatologa byl to SWIERZB!!! Lekarz ktory to stwierdzil byl zszokowany ze nie zostalo to wykryte wczesniej! Zanim moje dziecko zostalo zdiagnozowane dobrze po dlugim czasie kazal stosowac mi drogie kremy na atopowa skore i obserwowac co dziecko je co nie mialo sensu przy swierzbie!!

wspaniały lekarz, zdiagnozował u mnie problem na ktorym nie poznali sie inni lekarze, a po zastosowaniu leczenia objawy ustały natychmiastowo. Kompleksowo podchodzi do problemu tj udziela porad nawet z zakresu dietetyki i kosmetologii jesli łaczy się to z problemem ;pacjenta, umozliwia kontakt telefoniczny, nie tworzy zadnej bariery z racji swojego tytulu naukowego, sympatyczny i bardzo uprzejmy. Polecam szczerze!!!

Cudowny lekarz o ciepłym usposobieniu. Zdiagnozował u mnie problem, z którym żaden inny lekarz nie radził sobie od ok. 6 lat. Poświęca dużo czasu, ma wiele cierpliwości, tłumaczy tak, by zrozumiał laik, nie lekceważy żadnego problemu. Wszystkim polecam z całego serca!

dr Sulik jako jedyny dał mi nadzieję na wyleczenie, postawił prawidłową diagnozę i zaczął mnie leczyć z pozytywnym skutkiem, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, dba o chorego i przy tym jest bardzo sympatyczny, jak najbardziej polecam tego lekarza

MĄDRY I FACHOWY . UPRZEJMY I ZNAJĄCY SIĘ NIE TYLKO NA DERMATOLOGI. U MNIE WYKRYŁ PROBLEM Z TARCZYCĄ ZA CO JESTEM WDZIĘCZNA, BYŁAM U WIELU INNYCH LEKARZY ALE TYLKO DOKTOR SULIK MI POMÓGŁ. OCENIAM NAJLEPIEJ JAK MOŻNA. POLECAM:)

Gorąco polecam. Spokojny, wyważony lekarz, dobrze postawiona diagnoza i skuteczne leczenie

Bardzo kompetentny, do tego miły i sympatyczny,wzbudza zaufanie. mojej córeczce pomógł.Polecam

Polecam w 100%, poważne podejście do wskazanego problemu, potem diagnoza, oraz wskazane leczenie. Skutek rewelacyjny. Poprawa natychmiastowa. Lekarz z cierpliwym i poważnym podejściem do pacjenta. Polecam

Spokojny, uprzejmy dobry specjalista. Polecam

Spokojny, uprzejmy dobry specjalista. Polecam

dobry fachowiec , jak nie pomagały zbytnio leki zaproponował zabieg laserem i problem został rozwiązany