dr n. med. Mariusz Trystuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały człowiek i wysokiej klasy specjalista, to jak sie spóżnia wynika z tego ze komus ratuje zycie przy stole operacyjnym. Jak czytam takie komentarze to powinien jeszcze niektórym lewatywe profilaktycznie zapisać. Polecam w 100%.

Brak zaangażowania wobec schorowanego starszego pacjenta dojeżdżającego do lekarza z daleka, niemiłe podejście, z wielką łaską , zero empatii podczas wizyty w Szpitalu Jana Pawła w ramach NFZ ogromne rozczarowanie! Zupełnie inaczej ma się sprawa podczas wizyty w prywatnym gabinecie, kiedy to emeryt zostawi kilka stówek - dramat !

Zawiodłam się na tym lekarzu. Notorycznie się spóźnia , przekładane wizyty. Potrafi bawić się telefonem w trakcie rozmowy z pacjentem w ten sposób lekceważy go. Ogólnie nie polecam!

Jestem rozczarowana wizytą, operacją oraz sposobem leczenia u Pana dr. Trystuły. Po konsultacji z innymi specjalistami okazało się, że wyjaśnienia oraz diagnozy były nierzetelne. Na szczęście później udało mi się znaleźć specjalistę dla którego liczyło się moje dobro a nie kwestie finansowe. Lekarz wielokrotnie był spóźniony, pokazuje to brak szacunku do pacjenta. Jestem bardzo zawiedziona ponieważ pierwsze wrażenie było pozytywne i myślałam, że mam doczynienia z osobą kompetentną surgerowałam się długim stażem. Na dodatek poczekalnia i klinika jak na prywatną jest w tragicznym standardzie.

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Trafiłam do Dr Trystuły z mamą po tym jak lekarze w Bielsku stwierdzili iż, stan zdrowia mamy jest tragiczny i nie podejmą się żadnej operacji. Po zdiagnozowanie choroby Dr Trystuła nie ukrywał że, stan mamusi jest bardzo ciężki ale podjął się operacji, trwała prawie siedem godzin... I zakończyła się wielkim SUKCESEM!!! Moja mama żyje dzięki umiejętnością Dr TRYSTUŁY!

Mieliśmy wiele szczęścia, że trafiliśmy do Pana doktora. Pan doktor Trystuła przyjął mojego brata Mariana, któremu w szpitalach na Śląsku lekarze chcieli amputować drugą nogę (jedną amputowali w styczniu 2019 r.). Miesiąc próbowaliśmy poszukać szpital, w którym lekarze chcieliby uratować bratu nogę. Tak trafiłam na wypowiedź Pana doktora Trystuła o ratowaniu za wszelką cenę kończyn a nie amputowaniu ich bez podjęcia jakiejkolwiek próby. Rzadko trafia się lekarz, który łączy profesjonalizm z pasją i powołaniem. W czasie pobytu w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie spotkaliśmy się ze wspaniałymi ludźmi, ...

Mieliśmy wiele szczęścia, że trafiliśmy do Pana doktora.
Rzadko trafia się lekarz, który łączy profesjonalizm z pasją i powołaniem. W czasie pobytu w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie spotkaliśmy się ze wspaniałymi ludźmi, Pan doktor ma wspaniałą załogę. Lekarzem prowadzącym brata był Pan doktor Loska.
Noga w TK - krytyczne niedokrwienie kończyny (99%)
7 stycznia brat miał operację naczyniową a 8 stycznia noga była zdrowa. To był CUD.
Ogromnie żałowaliśmy, że nie trafiliśmy rok temu brat miałby wtedy obie nogi.
Z czystym sumieniem mogę napisać, że cała ekipa w szpitalu, a także pani sekretarka, to wspaniali o wielkim sercu ludzie o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Duże zaangażowanie i ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna ze strony ekipy chirurgii naczyniowej powodują, że z CAŁEGO SERCA POLECAM
Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Wspaniały specjalista. Mam pełne zaufanie do metody leczenia.Polecam

Wspaniały specjalista. Mam pełne zaufanie do metody leczenia.Polecam

Zdecydowanie polecam. To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrafi zrobić to, czego inni się nie podejmują.

bardzo dobry i kompetentny lekarz, jedyny minus to to, ze umawiajac sie na konkretna godzine trzeba czekac nawet z 1,5h dluzej.. ale efekt leczenia zdecydowania zadowalajacy.

Fachowiec w swojej dziedzinie ,rzeczowy i kompetentny lekarz.Miły i kulturalny w stosunku do pacjenta.