lekarz Mariusz Ulaszewski

Bardzo miły lekarz. Bardzo fajnie, że wrocił do Mysliborza. Wyslucha, sprawdzi historię leczenia, dociekliwy w stawianiu diagnozy poprzez szukanie przyczyny problemu. Polecam serdecznie.

Nieobliczalny ciężko się z nim rozmawia czułam że jestem tu bez sensu na rzeczy się zna. Jest małomówny i oschły

Chyba miałam pecha i trafiłam na zły dzień doktora. Dr Ulaszewki był bardzo oschły i nieprzyjemny. Miałam wrażenie, że nienawidzi swojego zawodu i mnie za to, że przyszłam i zawracam mu głowę. Byłam u niego pierwszy i ostatni raz.

Mój mąż leczył się u dra ULaszewskiego niecały rok, wcześniej korzystał z poradni na Piotra Skargi w Szczecinie- i to był dramat! Doktor Ulaszewski to bardzo kompetentny lekarz, potrafił w okresie pandemii normalnie przyjąć męża, zbadać, skierować na badania i zaordynować leczenie podczas gdy inni lekarze udzielali tylko porad telefonicznych?! Bardzo żałujemy, że nie ma go już w Stargardzie. Życzymy Panu DOKTOROWI wszelkiej pomyślności!!!

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta i prawdziwa chęć pomocy. Pan doktor pomógł mi podczas chorowania na COVID - potrafił naprawić błędy systemowe innych lekarzy - i co więcej chciał je naprawić! Później przyjmował rodziców w swoim gabinecie - wszystkie wątpliwości szczegółowo wyjaśniał i kierował na odpowiednie badania. Szkoda, że już nie przyjmuje w przychodni w Stargardzie. Z czystym sumieniem polecam :)

Pozostaje żałować, że Dr. Ulaszewski nie przyjmuje juz w Ośrodku na ogrodowej. Mily, sympatyczny lekarz- zawsze pomocny, tak dla mojej malzonki jak i dla mnie. Pomagal nam przez wiele lat. Oby takich wiecej.

Mruk i antysocjalny. Trudno się z nim rozmawia. Ma się wrażenie że trafiło się do niego „nie w porę”. Trudno mi się wypowiedzieć o jego kompetencjach. Byłam tam tylko raz.