Lek. med. Mariusz Urban jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1996 roku. W 2000 roku uzyskał specjalizację w dziedzinie ortopedii i traumatologii, w 2005 roku drugą specjalizację, a w 2009 roku – specjalizację w zakresie medycyny sportowej. Odbył ciekawe straże w Heidelbergu, Freiburgu i austriackim Schruns. Jest Lekarzem Wisły Kraków, a w 2012 był szefem sztabu medycznego Reprezentacji Polski podczas rozgrywek EURO.

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.

Siła spokoju i profesjonalne podejście z humorem byłem po potrąceniu z uszkodzonym mięśniem krawieckim dziękuję za pomoc i wsparcie

Siła spokoju i profesjonalne podejście z humorem
byłem po potrąceniu z uszkodzonym mięśniem krawieckim
dziękuję za pomoc i wsparcie

Lekarz godny polecenia. Bez wątpienia świetny specjalista.

Lekarz godny polecenia. Bez wątpienia świetny specjalista.

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.