lekarz Mariusz Uściniak

Radiolog, USG

Lekarz godny polecenia, znający się na swoim fachu, rzeczowy o wysokiej kulturze osobistej. Kobiety, to są dobrze wydane pieniądze, polecam

Wspaniały człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu, zainteresowany problemem z jakim przyszłam, empatyczny, uprzejmy, wnikliwy i zainteresowany w zakresie wcześniej wykonywanych badań. Bardzo kulturalny, z szacunkiem wyrażający się o innych lekarzach co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. W sytuacji w jakiej się znalazłam nie wyobrażam sobie, że można lepiej przekazać informacje o chorobie. Badanie USG było naprawdę wnikliwe (a mam porównanie i wiele badań USG za sobą). Pan Doktor wszystko dokładnie weryfikował, tłumaczył, uspokajał, słuchał z uwagą i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Pokierował w zakresie dalszego leczenia. Zdecydowanie polecam Pana Doktora i dziękuję za to jak zostałam przyjęta

Wspaniały lekarz! Bardzo empatyczny i wyrozumiały. Wyjaśnił wszystko w każdym szczególe. Bardzo miły i spokojny człowiek. Polecam z całego serca!

Bardzo rzeczowa wizyta, dokładnie wytłumaczone badanie krok po kroku (USG piersi). Pan doktor wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości. Polecam

Najlepszy lekarz. Kompetentny, miły, uprzejmy, zainteresowany pacjentem. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Bada bardzo dokładnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy pana Doktora. To lekarz z powołania z dużym doświadczeniem. Z całego serca polecam!

Bardzo profesjonalne, pełne szacunku podejście do pacjenta. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia, bada bardzo dokładnie. Tak powinny wyglądać wszystkie wizyty u lekarzy.

Dziękuję za miłe i kompetentne przyjęcie. Lekarz z wyczuciem miejsca i sytuacji, kompetentny, delikatny (to ma znaczenie). Z duża empatia i wrażliwością dla pacjenta będącego w dużym stresie.

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Bardzo dobry fachowiec. Na spokojnie wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie i nie wytwarza niepotrzebnego stresu podczas badania. Miałam usg piersi i mimo, że należę do osób bardzo wstydliwych, badanie w ogóle mnie nie krępowało. Pan Doktor wszystko pokazywał na ekranie i opisywał językiem bardzo przystępnym. Polecam w 100%

Lekarz wzbudzający zaufanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy, wyjaśni, potrafi zażartować. U mnie wszystko było ok i nie dostałam wydruku obrazu usg ale kilka pacjentek przede mną wyszło z gabinetu z wydrukiem ale mimo to były uśmiechnięte. Dr. pracuje w WCO na Garbarach więc myślę że ma spore doświadczenie. Na portalu znanylekarz jest dr. z takim samym imieniem i nazwiskiem jako chirurg - pan dr. jest i radiologiem i chirurgiem?