lekarz Mariusz Wasielewski

Lekarz nie potrafi przyznać się o błędu, na informację o nim reaguje gburowato i opryskliwie. W przypadku prośby o konsultację jest oburzony, że jego zalecenie mogłyby zostać zrozumiane inaczej niż on chciał.

Fenomenalny lekarz. Jak dotąd, nigdy się nie zawiodłam, a korzystam od 9 lat. Z czystym sumieniem i z pełnym przekonaniem polecam doktora Mariusza.

Pan doktor z powołania!!! Super, ze jest taki lekarz w mojej okolicy. Za każdym razem pomógł mojemu dziecku. Dzięki niemu każda choroba przebiegała lekko i mój synek szybko wracał do zdrowia!!!!

Najwspanialszy czlowiek pod sloncem, jest niesamowity. Kompetentny i mily. Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy lekarz pod słońcem :) polecam zawsze pomoże i jest w tym co robi naprawdę dobry gotowy pomóc o każdej porze nawet przyjedzie do pacjenta do domu jak jest taka konieczność :) !!!

Pan Doktor Jest zaprzeczeniem naszej służby zdrowia. Wspaniały człowiek i lekarz, fachowiec najwyższej klasy. Super polecam

Temu człowiekowi to powinno sie pomnik za życia postawić.Najwspanialszy lekarz jakiego znam.Szczerze polecam.

Wspaniały człowiek, z wielkim sercem gotowy pomóc o każdej porze dnia i nocy!!! dla mnie to prawdziwy AUTORYTET LEKARSKI!!! specjalista mi nie pomógł tak jak ON, to WIELKI CZŁOWIEK!!! zawsze będę za NIM stała murem. Polecam Doktora!!! ten człowiek w ogóle nie patrzy nam w kieszeń - dla Niego liczy się Pacjent i to by był zdrowy!

szuka choroby -szuka powodu -badania daje -nie leczy w ślepo

szuka choroby -szuka powodu -badania daje -nie leczy w ślepo

jestem zadowolony1zawsze byłem rodzina moja cała się u doktora leczy od lat !od lat-zadowolony jestem i wszyscy którzy do lekarza idą z chorobą