lekarz Mariusz Wasielewski

najwspanialszy lekarz pediatra jezdzimy z dzieckiem juz ponad 5 lat jak tylko synek sie urodził jest naszym lekarzem rodzinnym wspaniały lekarz uprzejmy

Najwspanialszy lekarz jakiego znam, pomaga nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Wspaniały człowiek, dla niego pieniądze nie są ważne, najważniejsze dla tego lekarz jest niesienie pomocy ludziom.Szczerze polecam.

SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM!!!!! POMÓGŁ MOJEMU 3 MIESIECZNEMU DZIECKU A TAKZE MNIE I MOJEMU MEZOWI. NIE ZAPISUJE LEKOW NA SLEPO ZEBY TYLKO POMOGLO ALE KONSEKWENTNIE I Z PRECYZJA WYSLUCHA I PORADZI.NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO DOTYCHCZAS SPOTKALAM.

wspaniały lekarz, z powołaniem! pomógł nie tylko mojemu 3miesięcznemu synkowi ale także mężowi. gorąco polecam

Lekarz bardzo zaufany, kiedyś mi polecono nawet Fotografa na wesele ze strony http://www.mfinity.pl który robi bardzo dobre zdjęcia ślubne

wspaniay lekarz. wspóLczesny doktor Judym, nie znam lepszego

wspaniay lekarz. wspóLczesny doktor Judym, nie znam lepszego

Zdecydowanie najlepszy lekarz w okolicy. Taki niedzisiejszy - nie interesują go najpierw pieniądze tylko pacjent. Po prostu lekarz z powołania- można to od razu wyczuć. Diagnozy zawsze trafne przyjmie zawsze. IDEALNY !!! 10/10

Swietny lekarz polecam naprawde!!!!.Ja jezdze z moimi dzieci i zawsze mam tak dopasowane leki ze nie musze jezdzic kolejny raz.Wszystko wytlumaczy takze tekarz na medal!!!!

bardzo miły i uprzejmy lekarz bardzo pomógł mojemu dziecku....

bardzo miły i uprzejmy lekarz bardzo pomógł mojemu dziecku....

To jest cudowny lekarz,wytłumaczy po ludzku co Ci dolega!Gdy córka miała miesiąc to tylko on jej potrafił pomóc!a gdy miała rok to byłam u innego lekarza w Jarocinie bo nie byłam w stanie do niego dojechać,to pewna pani dr. by mi wykończyła!!!!!dziecko!!a dr.Wasielewski odrazu dał diagnoze,przepisał TANIE leki i po 24h dziecko nie do poznania;)od tamtej pory TO JEST NASZ LEKARZ