lekarz Mariusz Wasielewski

bardzo polecam , leczymy sie u niego od wielu lat i zawsze stawiw trafna diagnoze bardzo go polecam

bardzo dobry lekarz pomógł mi po pierwszej wizycie. Bardzo trafna diagnoza i leczenie

Drugi po Bogu, lepszego lekarza nie znajdziecie on jest z powołania a nie do kasy.

Lekarz z powołania. Aż ból ściska , że takie rzeczy mogły zdarzyć się Temu Lekarzowi. Miejmy nadzieje,że szybko wróci do zdrowia i będzie przyjmował. Bo teraz nie wiem do kogo mam jeżdzić , a Ten Lekarz jest skuteczny i z powołania.

Bardzo sympatyczny człowiek i dobry lekarz taki " z powołaniem " :)

Bardzo sympatyczny człowiek i dobry lekarz taki " z powołaniem " :)

To najlepszy lekarz jakiego znam a bywam u wielu. Nie dość że facet ma wiedzę to pieniądze są dla niego nie ważne. Świadczy o tym koszt wizyty. Na pierwszym miejscu pacjent na ostatnim kasa. Gdyby wszyscy ludzie byli jak dr Wasielewski świat byłby lepszy. POLECAM >>

prawdziwy lekarz z powołania,uprzejmy i dostepny o każdej porze dnia i nocy! serdecznie polecam!

prawdziwy lekarz z powołania,uprzejmy i dostepny o każdej porze dnia i nocy!
serdecznie polecam!

Świetny lekarz, super podejście. Jedynie długie kolejki do niego to minus ale to chyba świadczy, że jest bardzo dobrym lekarzem.

super lekarz i super człowiek. Po prostu jest niesamowity. Miły, kompetentny ideał lekarza pierwszego kontaktu/ pediatry. Wizyty w super cenie, bardzo miłe i fachowe. POLECAM !!!

Wspaniały człowiek. Nic dodac nic ujac :)

Wspaniały człowiek. Nic dodac nic ujac :)