lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Chciałam umówić córkę do pana doktora na kolejną wizytę jednak krótka wymiana zdań z potwornie chamskim panem który umawia wizyty telefonicznie tak mnie wyprowadziła z równowagi że stwierdziłam iż zmienię lekarza,nie mam ochoty wysłuchiwać że moja córka mając 14 lat to nie dziecko bo mają dużo noworodków teraz,na pytanie kiedy chcę odpowiedziałam ze najlepiej poniedziałek -niech se pani na stronie przeczyta usłyszałam,ja na to ze nie mam czasu wchodzić na stronę proszę mnie zapisać na dowolny termin,to usłyszałam MNIE TO WALI I POWIEWA.podziękowałam za wizytę i sie rozłączyłam.Żenada i brak słów,nie wiem czy pan doktor jest świadom kto i jak rejestruje jego wizyty,zawsze niemiło odbiera tel. i jest chamski ale dziś przegiął tak bardzo że juz nie chce go słyszeć poprostu zmieniam lekarza.

Jeżeli komuś zależy na ŻYCIU swojego dziecka radzę unikać tego niedouczonego "lekarza". ..panie "doktorze" niektórych błędów nie da sie naprawić i przywrócić życia. Drodzy rodzice szukajcie specjalistów z powołania, którzy zrobią wszystko, aby pomóc waszemu dziecku, a nie takich którzy kierują się własnym dobrem.

Jest przede wszystkim Człowiekiem,kompetentym miłym i uprzejmym.Jeżdżę z Córką już ponad 12 lat i nie zamieniłabym na innego lekarza.Wyprowadził Ją na prostą.Polecam... Kompetencje5

Kompetencje5

Po trzech latach prywatnych wizyt u innego neurologa i zbywaniu nas że wszystko córeczka nadrobi pojechaliśmy do doktora Wierzbickiego, wystarczyło że sprawdził napięcie w nóżkach i wiedział co to jest ale żeby upewnić diagnozę skierował nas na neurologię dziecięcą gdzie zrobiono rezonans, eeg, konkretne badania krwi i usłyszeliśmy że córeczka ma wiotką postać porażenia mózgowego. Nareszcie mogliśmy podjąć solidną rehabilitację i leczenie ktore pan doktor prowadzi do dziś a córeczka robi wielkie postępy, lubi pana doktora co stuka młoteczkiem i mówi cześć. Wszystko wyjaśnia, kieruje na badania i nie diagnozuje bezpodstawnie. Polecam jak najbardziej

Bardzo dobry lekarz! Z prawdziwego powołania, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Na oddziale dokłada wszelkich starań aby mały pacjent czuł sie dobrze!

Mój syn, który w swoim krótki życiu miał z lekarzami bardzo duzo do czynienia do pierwszej wizyty podchodził bardzo ostrożnie ale na druga wizyte jechał z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobry lekarz,ludzki, uprzejmy. Zdecydoeanie poleam

Bardzo miły dla dzieci, konkretny, bada dziecko bardzo dokładnie, mogę polecić tego lekarza każdemu rodzicowi

Polecam zdecydowanie ponieważ długa droga była do tego żeby zdjagnozowac dziecko trafiłam do doktora wierzbickiego ktory skierował mnie na badania i przde wszystkim zdjagnozował chorobe

b. dobry i uprzejmy lekarz. jest konkretny. robi wszystkie badania, zna się na rzeczy.

Bardzo miły i dobry lekarz godny polecenia. Naprawde jeśli do neurologa dzieciecego to tylko do niego!!!