lekarz Mariusz Witczak

Endokrynolog

2,9

Nie polecam leczenie trwało 3 lata zadnych efektów ani badan. Ciągle sie spóźnia. Zmienilam lekarza odrazu zmiana lekow i badania. Zmarnowane pieniądze i czas.

Świetny, wykwalifikowany endokrynolog. Pomimo tego, że moje główne hormony tarczycowe były w normie, to lekarz tego nie zlekceważył i przeprowadził USG oraz pozostałe badania, co doprowadziło do trafnej diagnozy. Zdecydowanie zalecam zrobić badania krwi i z nimi odwiedzić lekarza. Inni pacjenci również chwalą. Dodatkowo, lekarz tłumaczy wszystko ponad standard. Terminy są bardzo przystępne (wizyta w ciągu kilku dni), a w moim wypadku, w godzinach tłoków, opóźnienie wynosiło zaledwie 10 minut, co jest świetnym wynikiem. Same wizyty trwają zazwyczaj mniej niż pół godziny. Płatność gotówką. Lokalizacja: Stanisława Wyspiańskiego 99, Zielona Góra

NIE Polecam mój mąż dziś był u niego po zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do operacji bariatrycznej miał ze sobą wyniki Tsh Ft3 i Ft4 wszystko w normie a mimo to zaświadczenia nie dał bo ma rozstępy pod pachami sine ok bo ma ale która otyła osoba ich nie ma Kazał zrobić kupę badań prywatnie i za 4 tyg wrócić do niego i zapłacić kolejne 250 zł po co inne badania skoro te wyszly dobrze żadne słowa do lekarza nie trafiały po za tym przyszedł dwie godziny później niż ludzi po umawiał więc na poczekalni tłum i zamieszanie nie polecam wyciągacz kasy i tyle

Fantastyczny lekarz, nie umawia dwóch osób na jedna godzinę. Jest profesjonalistą. Stare baby przychodzą szybciej niż umówiona wizyta, twierdza ze maja pierwszeństwo bo: kto pierwszy ten lepszy, przez to tworzy się sztuczna kolejka.

Dla mnie lekarz bardzo dobry. Leczenie na pół roku i po pół roku konsultacja w sprawie wyników leczenia. Wszystko tłumaczy zrozumiale i jest profesjonalny. Nie mam zastrzeżeń po pierwszej wizycie. Przede mną druga kontrolna i nie spodziewam się że będzie inaczej.

Nie polecam tego gościa! Jest niepoważny!!!! Umawia po parę osób na ta sama godzinę!!! Opóźnienia paru godzinne. Ludzie na korytarzu gotują się aż! Płacisz150zl prywatnie za wizytę a ten gościu w ogole nie szanuje czasu pacjenta! Nie wydaje także paragonów za wizytę.odradzam

Lekarz bez ludzkich uczuć!!!!!zdania nie zmienię!Wyprosił wygonił rodzinę na 3 godziny przed jej zgonem.Nie pomógł płacz,prośby powiedział ,że cyt.przecież ludzie umierają!Tak ludzie umierają ale to była moja ,nasza mama nie ludzie!!!to sprawa indywidualna to najukochańsza osoba.Nie zrozumiał nie dotarło niestety do doktora.Po 3 godzinach zadzwonił ,że mam zmarła......tak się się zdarzyło ...tak powiedział i słowa się spełniły!Szok dla dzieci...dla doktora ludzik który zmarł bo przecież ludzie umierają!

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

W mojej ocenie lekarz beznadziejny.Karze brać leki, po których guzki się rzekomo wchłonęły i stwierdza że koniec leczenia...na zawsze. Po kilku miesiącach wizyta u innego endokrynologa i co... Guzy są tak duże że biopsja a co dalej...to się nazywa profesjonalizm pana Witczaka.Pomijając jego traktowanie pacjenta.jak nie pasuje to wypad z gabinetu, i tak ma zbyt wielu pacjentów.

Byłam u pana doktora pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Nie jest to typ lekarza super wylewnego, ale bardzo wyczerpująco i cierpliwie wytłumaczył mi wszystkie moje niejasności związane z chorobą. Jedyny minus to dwugodzinne oczekiwanie pod gabinetem, mimo wyznaczonej wcześniej godziny-jest to duża niedogodność i musiałby to pan doktor zmienić. Ale poza tym z czystym sumieniem polecam.