Mariusz Władyga

Chirurg onkolog

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza. Operował moją córkę. Wspaniały człowiek, miły, budzący zaufanie, a do tego rewelacyjny specjalista i chirurg. Informuje o diagnozie w sposób jasny i rzeczowy, ale nie budzący paniki, a to jest ważne przy schorzeniach z którymi się do niego udajemy. Do tego od początku do końca leczenia interesuje się pacjentem i jest dla niego prawdziwą ostoją w trudnych chwilach w szpitalu.

jest osobą która wzbudza zaufanie,zawsze uśmiechniety ,życzliwy i z wielkim poczuciem humoru, a do tego jest bardzo dobrym lekarzem ,diagnozy stawia szybko i trafnie, nie lekceważy pacjentów i zawsze stara się wyjaśnić na czym będzie polegało leczenie.Sumując jest nie tylko dobrym lekarzem ale jest również CZŁOWIEKIEM, czego nie można powiedzieć o pozostałych lekarzach ze Szpitala Onklogicznego w Opolu

I jeszcze do tego zawsze uśmiechnięty,dowcipny i sympatyczny.Gorąco polecam!!!

I jeszcze do tego zawsze uśmiechnięty,dowcipny i sympatyczny.Gorąco polecam!!!

był lekarzem prowadządzym mojego ojca polecam lekarz pełny zaufania mówi co myśli po chorobie porozmawia jak trzeba POLECAM

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza :) Sympatyczny, wyróżniający się poczuciem humoru, potrafił stworzyć miłą atmosferę podczas badania. Udzielił wielu interesujących informacji i wykazał się dużą kompetencją.

Właśnie wróciłam po wizycie i jestem pod wrażeniem. Lekarz jest sympatyczny, miły, kompetentny. Pragnę zaznaczyć, że pomimo publicznej wizyty zostałam potraktowana, tak jak bym była prywatnie. Niestety, nie o wszystkich lekarzach można tak powiedzieć. Beata

Beata

Najbardziej rzeczowy, kompetentny lekarz jakiego miałam szczęście spotkać w Opolskim Centrum Onkologii. Posiada rzadką wśród osób z środowiska medycznego cechę, którą można określić jako empatię. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, uważnie słucha, trafnie diagnozuje, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Wzbudza zaufanie, ponadto ma poczucie humoru:) Ponieważ nie zbagatelizował mojego problemu i przedłużył mi życie, zawsze już będzie moim lekarzem. Polecam wszystkim, którzy wahają się pójść prosić o poradę w sprawie niepokojących pozornych "drobiazgów", które mogą się okazać śmiertelne.