dr n. med. Mariusz Wróblewski

3,5
3,6
3,5
3,3

Na Doktora Wróblewskiego trafiłam przez przypadek na izbie przyjęć przy ul.Polnej. Niezwykle uprzejmy, wzbudzający zaufanie lekarz, wykazujący troskę o pacjentkę. Podczas kolejnej wizyty, a także pobytu w szpitalu, czułam się zaopiekowana i spokojna o przebieg zabiegu. Kompetentny, opanowany, cierpliwy, zdecydowanie najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam, do którego będę wracać i którego z serca polecam.

Bardzo polecam! Przypadkowo trafiłam do Pana Doktora, powoli tracąc już nadzieje, że zmiana lekarza cokolwiek da. Jako jedyny z kilkunastu lekarzy zaczął działać. Owszem, najtaniej nie jest ale liczą się efekty naszej "współpracy". Za każdym razem tłumaczy co i dlaczego musimy zrobić. Bardzo sympatyczny i kulturalny, pełen profesjonalizm.

Ten lekarz to dramat. Podczas prowadzenia ciąży , a raczej kasowania za każdą wizytę 150 zł nie zlecał nawet podstawowych badań. Pacjentki traktuję jak maszynkę do nabijanie kasy. Gdybym w porę nie zmieniła lekarza prowadzącego, oraz na własną rękę niewykonywała badań , to nie wiem czy urodzilabym zdrowe dziecko. Szkoda , że tak wiele kobiet daje się naciągać na pseudo uprzejmości ze strony pana doktora.

Do Pana dr trafiłam przez "przypadek" i jestem bardzo zadowolona. Bardzo konkretny, kompetentny i opiekuńczy lekarz. Polecam z całego serca.

pierwsza wizyta - na zaproszenie nfz w zw z profilaktyka raka szyjki macicy - cytologia, wynik ogolnie ok, ale "lekarz" zasugerowal wykonanie posiewu - koszt 100zł, w innej placówce rowniez w ramach nfz BADANIE BEZPŁATNE!!! wziął pieniądze włożył do szufladki i tyle - zero rachunku/potwierdzenia, zasugerował również pobranie 4 wycinków z szyjki macicy do badania - inny lekarz stwierdzil, ze skoro cytologia jest w porzadku i posiew - jak sie okazalo - rowniez to nie ma takiej potrzeby...zanim wytłumaczył sens i przebieg badania już wyznaczył termin zabiegu - odmówiłam, aby skonsultowac to z innym lekarzem, u ktorego leczylam sie przez ostatnie 14 lat, przeprowadzka zmusila mnie do pojscia do M.Wroblewskiego ...zapytalam o badanie piersi...sam z siebie zrobil usg piersi, a potem zapytal czy poinformowal, ze to badanoe bedzie kosztowac 50zł, bo punkty z nfz sie skonczyly, odparlam, że nic nie mówił, wiec mialam badanie gratis, ale zdjecia z usg nie otrzymalam, bo nie zapłaciłam!!!! bez komentarza

Niestety zależy mu tylko na pieniądzach. Normą jest wyciąganie pieniędzy za wymaz (biocenoza pochwy) - 100zł za każde 'badanie'. Dodam,że na grzybicę leczyłam się u niego pół roku i za każdym razem stówka, zarówno ode mnie, jak i mojego partnera za wymazy. Pewnego razu o wyniku dowiedziałam się przez telefon od pani z recepcji (okropne babsko) - tak wszystko w porządku. Przyjeżdżam na wizytę okazuje się,że pan doktor nie ma mojego wyniku, na kolejnej wizycie się on znajduje i na pewno nie jest w porządku. Tyle ile straciłam na leki, wymazy nie da się policzyć. Zmieniłam lekarza - jak zobaczył moje 'wymazy' zaczął się śmiać 'taki wymaz jest na poziomie szkoły podstawowej,niech Pani lepiej zmieni lekarza'. Wniosek - nie polecam wybierać się do doktora Wróblewskiego, chyba, że chcą Panie zasilić jego kolekcję drogich mercedesów przed gabinetem.

do dr. chodzilam przez cala ciaze...mialam robione badania usg jak rowniez ktg.pod koniec ciazy badanie ktg coraz czesciej wykazywalo bardzo slabe(prawie nie wyczuwalne) tetno dziecka,o czym pan doktor mnie tylko uprzejmie poinformowal i skierowal do domu po zapisaniu na nastepna wizyte..po kilku badaniach ktg ktore wykazywaly to samo pan doktor skierowal mnie do poznania na ul.polna na badanie usg 3d.tam byl maly problem co do odbioru wyniku poniewAZ zadano za niego ponad 100zl a pan wroblewski powiedzial ze tam zrobia mi je bezplatnie!suma-sumarum wynik odebral mi pan doktor osobiscie abym nie musiala placic i na nastepnej wizycie przekazal mi ze wszystko jest w porzadku i zapisal na nastepna wizyte,na ktora juz nie przyszlam bo jak ja to nazywam odezwal sie wemnie jakis instynkt macierzynski i udalam sie do szpitala do poznania na ul lutycka by sprawdzic czy wszystko jest ok.co sie okazalo w ciagu kilku minut zrobiono mi ciecie cesarskie (po badaniu ktg) z powodu zagrozenia zycia dziecka!po cieciu odwiedzilam pana wroblewskiego po wynik z usg 3d i okazalo sie iz na nim ewidentnie bylo napisane iz u dzieckA nastapila hipotrofia plodu o czym pan doktor mnie nie raczyl poinformowac.....
zdecydowanie nie polecam lekarza wrecz odradzam jesli chcecie urodzic zdrowe dzieci:(

Lekarza nie polecam zdecydowane NIE wydałam sporo kasy na biopsje piersi i nic z tego nie wyszło bo lekarz zle pobrał próbkę do badania i wynik nie wyszedł aczkolwiek ani slowa przepraszam też nie usłyszalam i stwierdził że muszę zrobić kolejne badanie tez za nie małe pieniądze zebym była pewna że to guz piersi.Lekarz tylko nadciąga na kasę zdecydowanie. 😞

Witam Wszystkich! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jeśli chodzi o uprzejmość i dokładne tłumaczenie choroby przez Pana doktora to nie mam żadnych zastrzeżeń, ale jeśli o sposób leczenia mam bardzo duże wątpliwości.Około 2 miesięcy temu zgłosiłam się do Pana dr. Wróblewskiego na kontrol, podczas badania okazało się,że mam nadżerkę w nieciekawym stanie. Pobrał mi cytologię i odpłatny wymaz(koszt 80zł). Po miesiącu dostałam wyniki w którym stwierdzono 2 stopień bez zmian rakowych, oczywiście Pan Wróblewski zadecydował natychmiastową krioterapię(koszt300zł). Nie wiem dlaczego ,ale od samego początku nie budził We mnie zaufania, dlatego ...

Witam Wszystkich!
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jeśli chodzi o uprzejmość i dokładne tłumaczenie choroby przez Pana doktora to nie mam żadnych zastrzeżeń, ale jeśli o sposób leczenia mam bardzo duże wątpliwości.Około 2 miesięcy temu zgłosiłam się do Pana dr. Wróblewskiego na kontrol, podczas badania okazało się,że mam nadżerkę w nieciekawym stanie. Pobrał mi cytologię i odpłatny wymaz(koszt 80zł). Po miesiącu dostałam wyniki w którym stwierdzono 2 stopień bez zmian rakowych, oczywiście Pan Wróblewski zadecydował natychmiastową krioterapię(koszt300zł). Nie wiem dlaczego ,ale od samego początku nie budził We mnie zaufania, dlatego zadecydowałam, że zasięgnę opinii innych ginekologów. Zjawiłam się u trzech każdy z nich stwierdził,że tu nie ma konieczności żadnego zabiegu, ponieważ nadżerka owszem jest,ale tylko do obserwacji.Poinformowali mnie, że po wykonaniu tego zabiegu nadżerka może wrócić, a oczym Pan doktor Wróblewski mnie nie poinformował.Dlatego uważam,że Pan doktor w ten sposób bardzo szybko się wzbogaca, a nie pomaga.

Rewelacyjny, cierpliwy, a co najważniejsze rzetelny. Przeprowadził u mnie operację wspaniała opieka podczas hospitalizacji.