dr n. med. Mariusz Wróblewski

Witam wszystkich czytajacych komentarze :) uczeszczam do dr Wroblewskiego co prawda od niedawna bo jakies kilka miesiecy. bardzo dobry lekarz pod wzgledem uprzejmosci no i oczywiscie nie tylko. robiac badanie wszystko wyjasnia co w danej chwili robi. nie jest krepujacy i robi wszystko dla dobra pacjentki. bardzo polecam na pewno bedziecie zadowolone :) pozdrawiam :)

Witam wszystkich czytajacych komentarze :)

Jest godnym polecenia lekarzem. Wszytko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Badanie wiadomo jest krępujące dla każdej kobiety, ale ja pierwszy raz w życiu śmiałam się na głos podczas badania. Pan doktor jest przesympatyczny i dowcipny. POLECAM!

Jestem przyszłym ojcem i razem z żoną uczęszczamy do dr. Wróblewskiego. Powiem szczerze,że nie podoba mi się sposób w jaki obchodzi się z pacjentkami. Poświęca zbyt mało czasu na pacjenta, robi to hurtem, gdy przychodzi się na umówioną godzinę to i tak trzeba czekać około 1,5 godz., mało miejsc siedzących kobiety musza stac w poczekalni-karygodne.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Słodko mówi niewiele robi.

świetny lekarz, polecam wszystkim, chodziłam do Pana Wróblewskiego całą ciążę i jestem bardzo zadowolona, gdy miałam wątpliwości lub pytania to widać było że stara się odpowiedzieć tak abym zrozumiała co do mnie mówi. Super podejście do ojców, polecam wizyty z partnerem, wszystko wyjaśni i pokaże partnerowi:)

jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, powiem krótko-lekarz bardzo kompetentny i wzbudza moje zaufanie

Dr. Wróblewski jest lekarzem godnym polecenia, nie jest drogi i potrafi zająć się pacjentką.

super lekarz... świetne podejście do pacjenta.. poświęcający mnóstwo czasu każdej pacjentce...