lekarz Mariusz Żaczek

Internista, Endokrynolog

2,5
2,2

Polecam . Zajął sie kompleksowo moim tatą . To na internie wykryto nowotwór i porobił tacie dosłownie wszystkie badania. Jestem Mu bardzo wdzięczna bo zajął sie tatą jak swoim

na pierwszej wizycie prywatnej owszem miły,(skierowanie miałam od dr.rodzinnej-koleżanki dr.Żaczka...kazał mnie zapisać na wizytę na NFZ...zbyt szybko zapomniał o tym....nieprzyjemny,gburowaty,nic nie wytłumaczył,chodziłam dwa lata na darmo....Nie polecam!!!!

Moją mamę odeslal do domu z wodobrzuszem twierdząc że można to leczyć w domu...po 2 miesiącach mama trafiła do niego na odział...nie robiono żadnych badań tylko krew...nie można było dowiedziec się co się dzieje bo nigdy nie ma czasu...Moja mama zmarła...

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera w słowach to drobne dygresje rozjaśniły mi pobyt wszpitalu i rozbiły atmosferę powagi zwykle tak częsta w szpitalach. Jeśli ktoś czuje się przez takie rzeczy obrażony to najwyraźniej nie ma ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie. Moja ocena to same piątki bo na piątkę się mną ten lekarz zaopiekował.

Fantastyczny człowiek i lekarz. Przez prawie 10 lat leczył mojego tatę. Jestem pełna podziwu dla jego wiedzy i zaangażowania w leczenie pacjenta.

Bardzo trafne diagnozy, lekarz oddany pracy. Potrafi pomóc, jest miły. Wszystkie zle opinie są błędne. Raczej ludzie ze złości wystawionej poprawnej diagnozy informujacecj o chorobie pisza te bzdury.

Bardzo trafne diagnozy, lekarz oddany pracy. Potrafi pomóc, jest miły.

Nie polecam. Brak wiedzy na temat tarczycy. Liczą się tylko pieniądze, na NFZ nie ma co liczyć, lekarz po przepisaniu całkowicie zmienia podejście.

Brak wiedzy na temat hashimoto, pytając czego należy unikać, a co jeść, twierdzi, że wszystko można. Źle dobrana dawka. Prywatnie $, wszystko ładnie pięknie, a jak przyszło, żeby przepisać na NFZ, to wielkie halo, że nie było takiej rozmowy, bo lekarz nie pamięta. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

Takiego lekarza należy unikać, kłamca i oszust, kazał mi poprosić od rodzinnego o skierowanie pilne na nfz, byłam u niego dwa razy prywatnie próbując się wypytać o cokolwiek to ze wszystkiego się śmiał i unikał tematów, wnioskuję że brakuje mu wiedzy na tematy tarczycy. Wracając, gdy zaszłam do recepcji ze skierowaniem pielęgniarka powiedziała, że nie może czegoś takiego robić i trzeba jeszcze zapisywać się prywatnie, po czym wezwała lekarza, a on wyśmiał i powiedział, że niczego takiego nie pamięta i taka sytuacja nie miała miejsca, kompletny pajac !