lekarz Mariusz Żaczek

Internista, Endokrynolog

2,5
2,2

To wstyd że następcą powszechnie szanowanego, cenionego, mądrego i lubianego ordynatora dr Tadeusza Tracza został nieuk i gbur dr. Mariusz Żaczek. Dr.Mariuszowi Żaczkowi brakuje wiedzy, kompetencji i elementarnych zasad dobrego wychowania. Hańba.

Nie zarzucam dr Zaczkowi chamstwa , ponieważ lekarz ma leczyć a nie być miły . Oskarżam Go o brak umiejętności wysłuchania pacjenta , wyrabianie sobie opinii na temat chorego bez wglądu do wyników jego badań . Dr , Żaczek jest narcyzem , oratorem , wygłasza tyrady z lubością wsłuchując się w to co sam ma do powiedzenia , nie dopuszczając chorego do głosu . Dyskredytuje pacjenta w oczach personelu , marginalizując jego dolegliwości bez przeanalizowania badań chorego . W przypadku nieudolności postawienia diagnozy odsyła pacjentów do psychiatry . Podczas gdy ten sam chory rzetelnie zbadany przez innego lekarza ma postawione trafne rozpoznanie i jest leczony z pozytywnym skutkiem . Panie doktorze psychiatrzy zwykli mawiać ,że nie ma ludzi zdrowych ,są tylko nie zdiagnozowani . Proszę o tym pamiętać jak będzie Pan myślał o sobie jak o normalnym , sprawnym umysłowo człowieku . Zalecam więcej pokory !

tym którzy daja negatywną opinie zarzucając Zaczkowi chamstwo proponuje iść do budrelu tam płaci się za to żeby słyszeć przyjemne rzeczy, lekarz ma leczyć a nie być miły, jak widać Polacy ,muszą wyzbyć sie pewnych stereotypow ach szkoda gadac

Widziałam pracę dr M.Żaczka w różnych sytuacjach, towarzysząc mojej mamie po kilka godzin dziennie na oddziale wewnętrznym szpitala miejskiego. Jest to wspaniały lekarz z bogatym doświadczeniem, świetny organizator, całkowicie pochłonięty sprawami pacjentów i szpitala, dobry i wrażliwy człowiek.To b.stresujący zawód.Warto o tym pamiętać.

Pan doktor przyjął mnie na NFZ. Obejrzał wynik TSH powiedział, że jest zły zlecił dodatkowe ft3 i ft4. Po czym zasugerował wizytę prywatną. Jakby mnie było stać na prywatne leczenie to nie czekałabym pół roku żeby mnie przyjął.Chodzi mu tylko o kasę, a nie wyleczenie pacjenta.

...Po diagnozę przyszłam właśnie do szpitala. Tymczasem usłyszałam od lekarza, że bydła się nie leczy, tylko ludzi chorych...

ten człowiek nie nadaje sie wogóle do leczenia Przez niego umarła moja bliska osoba a dlaczego??? Chcesz być przyjęty na oddział idz do Żaczka prywatnie daj koperte wtedy opieka na oddziale jest inna Jest bardzo aroganckim człowiekiem nie wiem jak takiego człowieka mogli zatrudnić na takim stanowisku chyba musiał dobrze posmarować kasy Chcesz być przyjęty na oddział 1500 zł i masz wszystkie badania to sie nazywa wyzysk ludzi i mam na to świdków że tak jest

Odradzam tego pseudo lekarzyka.Potwierdzam,że jest to cham nie potrafiący panować nad emocjami.Zachowuje się jak z ADHA.Próbuje wmówić pacjentkom,że symulują i to w taki sposób jakby przesłuchanie przeprowadzał.Chyba się minął z powołaniem-śledczym chciał zostać? tylko byłby z niego taki śledczy jak i endokrynolog-DO DUPY.Nie słucha pacjentek,a możesz se mówić że źle się czujesz,że masz kiepskie wyniki badań itd. jego to guzik obchodzi on i tak zrobi swoje bo jest mądrzejszy od największych mędrców tego świata.OPIERA SIĘ TYLKO O TSH!!! ft3 ft4 dla niego nie istnieją.A o tym,że lubi kasę słyszałam od pewnej pani,ktorej męża by wysłał na tamten świat...Ja rozglądam się już za innym lekarzem,ale nie w Siedlcach.Na NFZ pokazał,że jest do niczego i prywatnie lepiej nie ryzykować.

skończony cham, nie szanuje ludzi, wydaje wykluczające się opinie, bardziej szkodzi, niż pomaga, łapownik, nie polecam!!!

Człowiek pomyłka, podobnie jak z tą nagroda od prezydenta, czyli aleksandrią . Jedynym powodem jej przyznania mógł być lokalny patriotyzm lansowania przez pana Kudelskiego Szpitala Miejskiego. Dr Żaczek niedawno wyrzucił mnie z Izby Przyjęć twerdząc ,że udaję. Po dwu godzinach zostłam przyjęta na Internę w Wojewódzkim, bo stwierdzono ciężką anemię.