dr n. med. Mariusz Zarzycki

Chciałbym wyrazić swoją negatywną opinię na temat lekarza Mariusza Zarzyckiego, z którym miałam do czynienia w Klinice Położnictwa i Ginekologii na Pomorzanach w Szczecinie. Moje doświadczenie z tym lekarzem było bardzo niezadowalające, a nawet nieco traumatyczne. Po pierwsze, lekarz wydawał się kompletnie niezainteresowany moimi obawami i pytaniami. Nie czułem się komfortowo, próbując wyrazić swoje obawy i pytania. Co gorsza, lekarz negatywnie komentował moje samopoczucie i stan psychiczny, co tylko pogorszyło moją sytuację emocjonalną i sprawiło, że czułam się jeszcze gorzej. Po drugie, jego podejście do badania było bardzo nieprofesjonalne i niewłaściwe. Wydawał się nieczuły na moje uczucia i nie troszczył się o mój komfort. Nie udzielił żadnych wyjaśnień dotyczących procedur, które przeprowadzał, co tylko pogorszyło moje poczucie niepokoju. To doświadczenie było bardzo niezadowalające i nie poleciłbym tego konkretnego lekarza nikomu, kto poszukuje opieki medycznej w dziedzinie ginekologii.

Lekarz naprawdę godny polecenia byłam pierwszy raz ale napewno już nie zmienię lekarza zabawny co odrazu uspokaja znerwicowaną kobietę odpowiedział na wszystkie moje pytania i obawy rozwiał naprawdę świetny lekarz

Byłam u niego z moją pierwszą wizytą 4lata temu. Był uprzejmy, delikatny i ogólnie fajny jak na lekarza. Wtedy też byłam z moimi dwoma siostrami każda ze swojej wizyty była zadowolona. Ponownie zawitałam u niego miesiąc temu, gdyż inny lekarz nie może się uporać z moją nadżerką i od razu zapytał się o takie rzeczy o których nie pytali się inni, zbadał mi PH choć nigdy nie miałam sprawdzanego mimo tylu wizyt u innych lekarzy. Ostatnio również siostra poleciła go swojej koleżance i jak słyszałam bardzo była zadowolona: że jest miły, od razu zadaje dużo pytań by wykluczyć inne przyczyny.

Doskonały kontakt z pacjentem, dogłębność tłumaczenia dolegliwości, spokój, delikatność,cierpliwość, sympatyczny i uśmiechnięty, co nadaje miły klimat wizyty.Polecam wszystkim paniom, zero stresu.

Polecam gdyz mozna kompleksowo sie zbadac nie czekajac jak w zwyklej przychodni na badania

Moze i sympatyczny, ale wyciaga kase i nie szanuje pacjenta. Kilka lat temu mialam u niego wypalana nadzerke pod narkoza i zaplacilam 2000 zl. Moja kolezanke chcial namowic na zabieg prywatny, pomimo, ze ma ubezpieczenie i moze to zrobic tez u niego, ale w szpitalu, nie prywatnie. Plus raz jak mialam umowiona wizyte, to wyjechal gdzies i jak przyjechalam (mam 45 minut jazdy samochodem na Wojska) to mi dantystka, ktora obok przyjmuje, powiedziala, ze on wyjechal, a on mi potem wmawial, ze mialam jeszcze potwierdzic zanim do nigo przyjade, co bylo kompletna bzdura. Generalnie - ODRADZAM Kobietki :o)

Wizyty bardzo kosztowne. Rozmowa i badanie krótki, informacje zdawkowe, diagnozy również mało trafne. Za to częste wizyty kontrolne. Zostawiłam kupę kasy,a oprócz pustego portfela żadnego wymiernego efektu. Kolejny ginekolog od razu zdiagnozował problem. Trzeba również przetrawić dziwne poczucie humoru lekarza i częste komentarze nie na miejscu. I traktowanie pacjenta trochę jak nierozumnego przygłupa. Nie polecam

Nie polecam

Może i sympatyczny, miły ale byłam u niego pierwszy raz zaplacilam 80 zł za wizyte + 60 za cytologie. Po dwóch tygodniach trafiłam ponownie z niepokojacymi objawami - i znow 80 zł wizyta + 70 USG... prawie 300 zł za dwa badania i kilka słow która tak naprawde nic nie zmienily w moim stanie zdrowia. USG wydaje mi się - robione "po łebkach". DO tego oczywiscie doszly koszta 2 lekow - 80 zł zostawione w aptece. Po kilku tygodniach trafilam do innego pana dr (najwyzej ocenianego w rankingu) i dlatego mam porownanie jak wyglada profesjonalna opieka.

Po długim pobycie w szpitalu pod opieką tego lekarza, zdecydowanie odradzam. Żadnych konkretów, dziwaczne dowcipy kiedy zgłaszałam dolegliwości. Najgorszy lekarz z jakim miałam "przyjemność" w ciągu 20 lat leczenia.

prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona

prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona