dr n. med. Mariusz Zarzycki

3,2
3,1
3,9
3,1

Byłam u niego z moją pierwszą wizytą 4lata temu. Był uprzejmy, delikatny i ogólnie fajny jak na lekarza. Wtedy też byłam z moimi dwoma siostrami każda ze swojej wizyty była zadowolona. Ponownie zawitałam u niego miesiąc temu, gdyż inny lekarz nie może się uporać z moją nadżerką i od razu zapytał się o takie rzeczy o których nie pytali się inni, zbadał mi PH choć nigdy nie miałam sprawdzanego mimo tylu wizyt u innych lekarzy. Ostatnio również siostra poleciła go swojej koleżance i jak słyszałam bardzo była zadowolona: że jest miły, od razu zadaje dużo pytań by wykluczyć inne przyczyny.

Moze i sympatyczny, ale wyciaga kase i nie szanuje pacjenta. Kilka lat temu mialam u niego wypalana nadzerke pod narkoza i zaplacilam 2000 zl. Moja kolezanke chcial namowic na zabieg prywatny, pomimo, ze ma ubezpieczenie i moze to zrobic tez u niego, ale w szpitalu, nie prywatnie. Plus raz jak mialam umowiona wizyte, to wyjechal gdzies i jak przyjechalam (mam 45 minut jazdy samochodem na Wojska) to mi dantystka, ktora obok przyjmuje, powiedziala, ze on wyjechal, a on mi potem wmawial, ze mialam jeszcze potwierdzic zanim do nigo przyjade, co bylo kompletna bzdura. Generalnie - ODRADZAM Kobietki :o)

Może i sympatyczny, miły ale byłam u niego pierwszy raz zaplacilam 80 zł za wizyte + 60 za cytologie. Po dwóch tygodniach trafiłam ponownie z niepokojacymi objawami - i znow 80 zł wizyta + 70 USG... prawie 300 zł za dwa badania i kilka słow która tak naprawde nic nie zmienily w moim stanie zdrowia. USG wydaje mi się - robione "po łebkach". DO tego oczywiscie doszly koszta 2 lekow - 80 zł zostawione w aptece. Po kilku tygodniach trafilam do innego pana dr (najwyzej ocenianego w rankingu) i dlatego mam porownanie jak wyglada profesjonalna opieka.

Doskonały kontakt z pacjentem, dogłębność tłumaczenia dolegliwości, spokój, delikatność,cierpliwość, sympatyczny i uśmiechnięty, co nadaje miły klimat wizyty.Polecam wszystkim paniom, zero stresu.

Lekarz z ogromną wiedzą. Miły, życzliwy, delikatny, od pierwszej wizyty wzbudza sympatię. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona tego potrzebuje. Szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na pytania. Tłumaczy prostym językiem co robi i dlaczego.

Wizyty bardzo kosztowne. Rozmowa i badanie krótki, informacje zdawkowe, diagnozy również mało trafne. Za to częste wizyty kontrolne. Zostawiłam kupę kasy,a oprócz pustego portfela żadnego wymiernego efektu. Kolejny ginekolog od razu zdiagnozował problem. Trzeba również przetrawić dziwne poczucie humoru lekarza i częste komentarze nie na miejscu. I traktowanie pacjenta trochę jak nierozumnego przygłupa. Nie polecam

Nie polecam

prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona

prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona

Polecam gdyz mozna kompleksowo sie zbadac nie czekajac jak w zwyklej przychodni na badania

Po długim pobycie w szpitalu pod opieką tego lekarza, zdecydowanie odradzam. Żadnych konkretów, dziwaczne dowcipy kiedy zgłaszałam dolegliwości. Najgorszy lekarz z jakim miałam "przyjemność" w ciągu 20 lat leczenia.