W końcu ktoś rzetelny i kompetentny! Lekarz z powołania jakich mało, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Lekarz który słucha. Co jest bardzo ważne.

Najlepszy ginekolog jakiego znam i prawdopodobnie jaki istnieje :) pracuje z powołania co jest bardzo ważne :) POLECAM!

Lekarz najlepszy u jakiego byłam, dokładnie jak w poprzednich opiniach wszystko tłumaczy. Dba o swoje pacjentki i stara się jak najlepiej pomoc . Będę chodzić do niego zawsze

Lekarz rewelacyjny.. Po prostu z powołania. Godny polecenia. wszystko dokładnie tłumaczy bardzo uprzejmy i delikatny. pacjentka w ogóle nie odczuwa stresu i badania:) polecam

Cudowny lekarz.Cieply czlowiek.Nie czuje przed nim zadnego leku.Wszystko dokladnie wytlumaczy.Odpowie na kazde pytanie.Chodzilam wczesniej do 3 ginekologow az w koncu trafilam lekarza z powolania.Jestem milo zaskoczona i szczerze polecam Dr.Zemera.

Lekarz godny polecenia ;) uprzejmy delikatny. Z powołania;)na dobre podejscie do pacjentow z humorem,poświęca czas, wszystko tlumaczy.

Anioł. ..lekarz😊 Przy takim doktorze to każdemu Choremu uśmiech powraca oraz zdrowie..........................................................................................................................................................

Anioł. ..lekarz😊
Przy takim doktorze to każdemu

Miły. Życzliwy. Niestety kiepsko obsluguje USG. Nie wykryl u naszego dziecka poważnych wad rozwojowych, które inny lekarz zobaczył w pierwszej minucie badania. Nasz maluszek zmarł po 2 dniach od porodu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety