dr n. med. Marlena Sokół-Szawłowska

Psychiatra

Witam Cchę polecić wszystkim cierpiącym na depresję i Chad Panią doktor Marleną Sz.Sokół Mi bardzo pomogła,Miałam depresję długofalową,od 2009 roku z przerwą w 2010-2012.Po czym zapadłam na depresję z anchedonią.Było to okropne ,przykre przeżycie od euro 2012.Pamiętam uśmiechniętą twarz Pani Doktor,kiedy poszłam na wizytę do Instytutu Zdrowia I Urody na Ul.Sobieskiego(nad Biedronką).Pani Doktor jest pani moją jedyną nadzieją ,powiedizłam,był kwiecień,2012.po kilku wizytach wylądowałam na oddziale,który poleciłam mi Pani Marlena Sz.Sokół,Tam bardzo miło mnie przyjęli,Pani Doktór nie traciła mnie z oczu,do końca wspierała mnie i towarzyszyła w mojej drodze Krzyżowej 17maja ...

Witam
17maja ,weszłam na szczyt góry Tabor:,dzieki badaniom kompleksowych się uspokajałam,że nie mam innych schorzeń,np,Hormonalnych problemów.Dzięki dawce leku i innych zabiegom,np,robią tam stymulację przezczaszkową(Stanęłam na nogi ,nóżki 2013 roku w wakacje!)
...
jestem zadowoloną trzydziestoparolatką,anchedonia i depresja poszły w dal,w listopadzie 2013 w całości,dodatkowo wykonałam pracę psychologiczną nad sobą i zmotywowana przez Zyciowe rady Pani Doktor Marleny Sz.Sokół pracuję i mam się coraz lepiej.Pozdrawiam Czytajacych .Pani doktor jest ok,nie jest pseudo lekarzem psychiatrą.
Monajka