lekarz Marlena Wójtowicz

Endokrynolog

3,7
3,7

Doktor bardzo mi pomogła, będę wdzięczna jej do końca życia za to co dzięki niej posiadam-upragnione DZIECKO. Najslawniejsi ginekolodzy rozkładali ręce i kazali czekac. Doktor tylko raz zlecila przeciwciała które były dodatnie. Zlecila Clexan i w drugim miesiącu bylam w ciąży i ciazę donosiłam. Serdecznie polecam wszystkim.

Sama wykonałam badania TSH w celu skontrolowania poziom tego hormonu, ponieważ staramy się o dziecko. Wynik jest powyżej 2,5. Rozmawiałam z panią lekarz na temat ewentualnego leczenia, ponieważ taka jest rekomendacja Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Pani lekarz powiedziała, że są to bzdury. Zostałam w punkcie wyjścia, ponieważ pani lekarz swoje i Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne swoje...

Ja również bardzo polecam, empatyczna, słucha pacjenta. Oby więcej takich lekarzy. Niestety problem z dostępnością w Piasecznie (brak wolnych terminów)