lekarz Marta Antosz

Internista

Pani Doktor jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu . Potrafi w sposób wyczerpujący, a jednocześnie zrozumiały wytłumaczyć przyjęty sposób przeprowadzenia terapii . Rozległa wiedza i doświadczenie, a przy tym wysoka kultura osobista. Duży plus za miłe podejście do pacjenta.

Lekarz z powołania. Kompetencja oraz profesjonalizm. Przeprowadza dokładny wywiad,bada dokładnie i stawia trafne diagnozy. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jak przypadek chorobowy. Polecam każdemu moją Panią doktor.

Pani Doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad, starając się znaleźć źródło problemu. Podejście do pacjenta bardzo dobre - wysłuchała co miałam do powiedzenia, wzięła pod uwagę moje obawy.

Pani doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad, starając się znaleźć źródło problemu. Podejście do pacjenta bardzo dobre - słuchała co miałam do powiedzenia, wzięła pod uwagę moje obawy.

Fantastyczna Pani Doktor, potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta, nie bagatelizuje żadnych nawet najmniejszych objawów. Przy tym wszystkim ma ogromną wiedzę, zawsze wszystko wytłumaczy.

Bardzo dokładny wywiad i zrozumienie problemu. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Pani Doktor bardzo miła i życzliwa, zainteresowana pacjentem. Polecam serdecznie!

Pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza, skuteczne leczenie, miła rzeczowa rozmowa. Gorąco polecam!

Pozbawiona empatii niemila dla pacjenta podejrzewa 88 letniego pacjenta o symulacje Dobro chorego nie jest dla niej wazne

Dobro chorego nie jest dla niej wazne