lekarz Marta Bazan-Nowicka

Chirurg stomatolog

Nie wiem skąd wzięły się tutaj tak negatywne opinie niektórych osób. Dentystka jest bardzo uprzejma, nigdy nie naprawiała zęba bez znieczulenia, przy czym zawsze delikatna, aż czasem się zastanawiam czy mogę już zamknąć usta, czy ją przypadkowo ugryzę. Wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą, a był on spory. W dodatku zawsze miła obsługa, jeśli przyszedł ktoś z bólem i jest szansa, żeby gdzieś go wcisnąć to pomoże. Jednak co się dziwić, że nie zawsze można skoro, rejestrując się do Pani doktor czeka się co najmniej miesiąc na wizytę? Te dane mówią same za siebie. Osobiście bardzo polecam!

Swietny fachowiec,poznała się na moim problemie i skutecznie pomogła,szczerze polecam

mila atmosfera,pozytywny gadulec ogólnie super

mila atmosfera,pozytywny gadulec ogólnie super

Arogancka puszcza dziwne komentarze nawet prywatne dotyczace spraw rodzinnych pani pielegniarka ciagle ma focha telefon odberany jak za kare .usłyszalam komentarz ze w zebach to mi tylko portretu stalina brakuje .znieczulenie jak dla konia az mozna wpasc w paranoje ja mialam wrazenie po 4 godz ze ono nigdy nie przestanie dzialac .Synowi chciala leczyc nie te zeby ktore zalecil ortodonta i inny stomatolog .Mi natomiast stwierdzila ze nie mam piatki jak wyrwane mam 4 .

yo! byłem u niej 2 lata temu...tak mi zrobila zeba,ze musialem 2 wyrwac. dzieki.

Zero delikatności, wali zastrzyki i wierci dziury jak koniowi! Byłem kilka razy u niej i przestałem dalej chodzić bo jak zrobi znieczulenie to przez tydzień trzyma. Moze i zrobi zęba i atmosfera w gabinecie jest przyjemna ale za duzo stresu przeżyłem podczas wizyt...

Przestałem bać się stomatologa,podejście fachowość i fantastyczna atmosfera która panóje w gabinecie.

Świetna atmosfera! Obie panie bardzo miłe :)

Świetna atmosfera! Obie panie bardzo miłe :)

ŚWIETNY FACHOWIEC,MIŁA OBSŁUGA,JUŻ SIĘ NIE BOJĘ DENTYSTY.SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM

Jako lekarz jest ok , jednak straszna materialistka i nawet z bolem zeba nie przyjmie !!!!! Poprzewracalo sie widac komus w glowce .