Pani Marta może jest bardzo miła, niewiem jakim psychologiem dziecięcym, ale psychologiem dorosłych jak dla mnie to beznadziejnym. Bazgranie w życiu, propozycje co zmienić w życiu, ale wg Jej wizji, nie tak naprawdę co może być realne w moim życiu; no i niestety zostawiłam tysiące u Niej, czego żałuję, bo nie warto było. A tak naprawdę musiałam mieć terapię po "niby" terapii u Niej. Mam porównanie, chodzilam do Kogoś innego, po prostu konkret, prostowanie, przejrzałam na oczy.

Jestem tatą obecnie 9-cio letniego syna Nikodema. Panią Doktor Martę poleciła mi znajoma Doktor psychiatrii i zawsze będe Jej za to wdzięczny! Mało tego, że w sposób bardzo profesjonalny zdjagnozowała mojego syna w trakcie konfliktu i trudnego rozwodu jego rodziców - to jeszcze zgodziła się przylecieć do UK na sprawę sądową o prawa rodzicielskie! Zauważyłem, że Pani Doktor Marta, zawsze stoii po stronie dobra dziecka! Dzięki Jej profesjonalnej pracy i poświęceniu (sąd angielski - zaakceptowaj Jej raport w pełni i postawił ponad angielskim raportem CAFCAS!) mój syn Nikodem ma tatę i wspaniale się rozwija! Pani Doktor Marto - jesteśmy z Nikosiem Pani dozgonnymi dłużnikami, a słowo dziękuję, to naprawdę za mało! Z całego serca polecam usługi Pani Doktor, bo jest oddana dzieciom i swojej pracy!

Panią Martę znalazłam niby z polecenia. Jej wykształcenie i doświadczenie wydało mi się przekonywujące. Mieliśmy z mężem 1 konsultację online (Whatsapp, pani Marta chyba ma problem z nowoczesnymi technologiami do efektywnych spotkań online, lepszy jest Skype, Zoom itp.). Spotkanie było dla mnie bardzo emocjonalne - Mamy z mężem bardzo duży małżeński bagaż, ciężkie, trudne sprawy, które w moim odczuciu wystraszyły panią psycholog. Po spotkaniu chcąc umówić się na kolejne wysłałam wiadomość na Whatsapp, potem smsa i próbowałam dzwonić, ale nie otrzymałam odpowiedzi na wiadomości ani pani Marta do mnie nie oddzwoniła. Mogła jasno przyznać, że nie podejmuje się prowadzenia naszej terapii. Takie podejście jest nieprofesjonalne i dobrze, że wyszło to przy pierwszym spotkaniu, szkoda 150 zł tylko :/

Możliwe że Pani Marta jest dobrym psychologiem dziecięcym ale psychologiem osób dorosłych w mojej opinii już nie.W porównaniu które mam aktualnie do innego bardziej doświadczonego psychoterapeuty wypada blado, dużo etykietowania, miła ale nie chodzi o to aby psychoterapeuta był miły a uczciwy i skuteczny, psychoterapia przedłużała się ja czułam się zniecierpliwiona i brałam odpowiedzialność za to na siebie. Kiedy trafiłam do właściwej psychoterapeutki nie było grzebania się w przeszłości w nieskończoność i przyglądaniu się wszystkiemu z każdej strony tylko konkretna praca nad konkretnym problemem.Diagnoza w zasadzie padła na ostatnim spotkaniu. Zakończyłam terapię w poczuciu że coś ze mną jest nie tak i kolejny terapeuta musiał to odkręcać.

Witam, Uczęszczam na terapię do pani Marty od roku. Jestem bardzo zadowolony, ma świetne podejście do ludzi, trafne spostrzeżenia, warto było się zdecydować. Pozdrawiam P. 29 lat

Witam,
Pozdrawiam
P. 29 lat

Witam, Jestem mamą 13-letniej Kasi i 4-letniej Julki. Zglosiliśmy się z mężem do pani Marty ze względu na problemy z 4-letnią córeczką, której histeria doprowadzała całą rodzinę do rozpaczy. Pani psycholog cierpliwie i spokojnie wyjaśniła nam dlaczego mała tak się zachowuje podpowiedziała jak się zachowywać wobec niej. Po kilku dniach moja córeczka zaczęła grzecznie chodzić spać o wyznaczonych porach i stosować się do zasad w domu. Pani Marta dodała nam pewności siebie w zmaganiu się z dzieciakami. Podoba mi się to, że ona nie ocenia, nie krytykuje, choć kiedy trzeba ...

Witam,
Jestem mamą 13-letniej Kasi i 4-letniej Julki. Zglosiliśmy się z mężem do pani Marty ze względu na problemy z 4-letnią córeczką, której histeria doprowadzała całą rodzinę do rozpaczy. Pani psycholog cierpliwie i spokojnie wyjaśniła nam dlaczego mała tak się zachowuje podpowiedziała jak się zachowywać wobec niej. Po kilku dniach moja córeczka zaczęła grzecznie chodzić spać o wyznaczonych porach i stosować się do zasad w domu. Pani Marta dodała nam pewności siebie w zmaganiu się z dzieciakami. Podoba mi się to, że ona nie ocenia, nie krytykuje, choć kiedy trzeba to w stanowczy i klarowny sposób tłumaczy co nalaży a czego nie należy robić. Obawiałam się bardzo tej wizyty, zupelnie niepotrzebnie. Gorąco polecam! Lepiej skorzystać z fachowej porady niż samemu przecierać znane ekspertom szlaki:)

Jestem mamą 9-letniego Rafałka i 4-letniej Ani. Panią magister poleciła mi znajoma lekarka, której żaliłam się na trudności w radzeniu sobie z wybuchami złości i zazdrości starszego syna. Pomoc pani Marty okazała się nieoceniona! Poświęciła mi dużo uwagi, zrozumienia, podpowiedziała jak wybrnąć z kryzysu... żałuję że nie wybrałam się wcześniej... Polecam każdemu z rodziców, to bardzo rzetelny psycholog i co najważniejsze ma fenomenalny kontakt z dziećmi! Ewa 34 lata

Ewa 34 lata

Pani Patas pomogła mi znowu stanąć na nogi. Lepiej zrozumiałam naturę moich problemów dzięki czemu jestem na dobrej drodze do ich rozwiązania. Gorąco polecam:}

Ja wybierając terapeutę kierowałam się głównie zdobytym wykształceniem psychologa. Ze strony www Pani Patas wiem, że zdobywała ona swoje umiejętności na "KULu" a potem, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Myślę, że to już coś znaczy. Podoba mi się jej otwartość i świeżość co bardzo pomaga się otworzyć już na pierwszej terapii. 80 zł to cena pierwszych konsultacji. Potem cena spada do 60zł. Moim zdaniem to mało za taką inwestycję w siebie. Moja znajoma płaci stale 80 u innej Pani. To, że Pani Patas jest młoda to przecież plus. Zna nowe metody. ...

80 zł to cena pierwszych konsultacji. Potem cena spada do 60zł.

To, że Pani Patas jest młoda to przecież plus. Zna nowe metody. Widać, że ma więcej energii i "chęci" do pracy.
Dla mnie to ważne, by widzieć, że terapeucie zależy na mojej sprawie.

Moja terapia zmierza już ku końcowi. Efekty są naprawdę zaskakujące. Polecam!

W porównaniu z innymi wizytami u psychoterapeutów Pani wydała mi się mało profesjonalna. Będę szukać dalej..