Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.

A ja jestem bardzo zadowolona i z moja poprzedniczka sie nie zgadzam. Pani magister jest bardzo kompetentna i ma doskonale podejście do dziecka. Polecam

Nie polecam, mam porównanie do pani dr Anny Talar nie ten poziom

Nie polecam, mam porównanie do pani dr Anny Talar nie ten poziom

Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁSłowem: WSPANIAŁA! A! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA! Słowem: WSPANIAŁA!

Fizjoterapeuta wykształcony i z doświadczeniem.Ma dobre podejście do dziecka. Polecam współpracę!

Polecam wszystkim, jestem bardzo zadowolony.Bardzo wysoki poziom kompetencji, szybka i miła obsługa.

godny polecenia terapeuta,z bardzo dobrym podejściem do dziecka i kompetentna, sumiennie ćwiczyła z moim malenstwem