dr n. med. Marta Bogotko-Szarszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Cała wizyta w pośpiechu u Pani doktor. Odpowiedzi na pytania zdawkowe. Wyglądała jakby się spieszyła. Całą diagnozę opierała na spostrzeżeniach rodzica. Odhaczona, zapisana, już od niej nie wrócimy

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.

Stanowczo odradzam, do przyjęcia mojego chorego dziecka nie doszło. Pani dr odmówiła przyjęcia małego pacjenta, gdyż stwierdzała, że skierowanie na wypisie ze szpitala nie wystarcza ( a była to konsultacja po szpitalna ) i odprawiła nas w bardzo niemiły sposób z kwitkiem stwierdzając, że i tak szybko się nie zobaczymy, gdyż idzie na 2 tyg urlop. Bardzo niemiła, chamska i z widać, że minęła się z powołaniem, raczej pacjent nie jest dla niej najważniejszy. A myśmy jak mamy nieprzebadane dziecko, tak mamy i możemy się tylko sami domyślać co naszej czteromiesięcznej córce może dolegać i cierpliwie czekać na wizytę w Gdańsku bo z usług "pani doktor" raczej już nie będziemy korzystać.

Pobyt w szpitalu naszego młodszego synka, na oddziale neurologii, spadł na nas jak grom z jasnego nieba. Na szczęście na naszej drodze stanęła Pani Doktor. To sympatyczna, wesoła i kompetentna osoba, nie jest zmanierowana, nie traktuje nikogo (ani pacjenta ani jego rodziców) z góry. Wszystko spokojnie wyjaśnione, pełna i wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie, cenny czas poświęcony dla rodzica. Polecam serdecznie, będziemy kontynuować porady ambulatoryjne w Pani Doktor.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze znajdzie czas dla dziecka.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze znajdzie czas dla dziecka.

najlepszy lekarz pediatra, jakiego spotkałem w ciągu ostatnich kilku lat

najlepszy lekarz pediatra, jakiego spotkałem w ciągu ostatnich kilku lat

JEST ANIOŁEM :) DZIEKUJE SILE WYZSZEJ ZE SPOTKALAM JA NA SWOJEJ DRODZE!!!

JEST ANIOŁEM :) DZIEKUJE SILE WYZSZEJ ZE SPOTKALAM JA NA SWOJEJ DRODZE!!!

Mój syn był pod opieką Pani Doktor, z powodu wcześniactwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dostawaliśmy potrzebne skierowania na UGS, Pani Doktor uprzejma i miła, wszystko wyjaśniała, wizyty trwały ok. pół godziny, do wyczerpania tematu:). Polecam