lekarz Marta Bukrewicz

Laryngolog dziecięcy

Dziękuję za przeprowadzenie operacji w dobrej ciepłej pełnej zrozumienia atmosferze. Pani Doktor o wielkim sercu i najlepszych umiejętnościach. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

Pani Marta iest bardzo dobrym lekarzem, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Nigdy nie zapomnę jejj pomocy. Zajęła się mną, jak żaden lekarz dotychczas. Serdeczne pozdrowienia i szacunek dla Niej. Dziękuję Pani Marcie Bukrewicz za operacje, za ratowanie zdrowia i życia. Uczciwa, pracowita, dobra, zdolna, dokładna, godna w 100 procentach polecenia jako lekarz. Byłam u wielu lekarzy, a tylko ona skutecznie mi pomogła. To osoba, która ma coś, czego nie kupi się za pieniądze. Ma Serce. Niech Jej Bóg błogosławi. Niech inni lekarze uczą się od niej jak być dobrym lekarzem i dobrym człowiekiem.

5/5 Uprzejma Pani doktor która bez komplikacji przeprowadziła operację na krzywej przegrodzie. Polecam każdemu !

można zadawać pytania i pani doktor daje jasne odpowiedzi, wszystko wytłumaczy, jest cierpliwa i uprzejma,nigdy nie odniosłam wrażenia, że chce mnie wykopać za drzwi bo się spieszy, albo zniecierpliwiły ją moje czasem bardzo głupie pytania, jest lekarzem godnym polecenia.

Merytorycznie lekarka jest raczej ok. Jako człowiek męcząca niezwykle. Krytykuje zalecenia innych lekarzy. Lekceważy wiedzę rodzica o dziecku i przewlekłym chorowaniu. Słyszała co chciała. Nie słuchała co do niej mówię, przekręcała treść moich wypowiedzi, byleby dopasować sens do swojej teorii. Pani próbowała zalecić 6 latce: - "Zatkaj nos i przepchnij powietrze do uszu". Dziecko ma 6 lat! (Spróbujcie Szanowni Państwo czytający to zrobić ale najpierw zrozumieć co autor ma na myśli. Da się, ale tu chodziło o dziecko) Dziecko się zirytowało, a pani Bukrewicz obraziła - kiedy powiedziałem, że moim ...

Merytorycznie lekarka jest raczej ok. Jako człowiek męcząca niezwykle.
Dziecko się zirytowało, a pani Bukrewicz obraziła - kiedy powiedziałem, że moim zdaniem dziecko nie rozumie tego polecenia. To zdarzenie to tylko kropla w morzu.
Jeśli wizyta u tego lekarza, to moim zdaniem tylko w ostateczności.

Byłam na wizycie prywatnej u dr. Bukrewicz, zgłosiłam się z podejrzenie migdałów do usunięcia, zgłosiłam również, że czuję się osłabiona i obolała, dr. powiedziała na to, że to kwestia przesilenia. Zleciła mi badania ASO, na migdały i kazała się zgłosić z wynikami, oczywiście udała, że nie wie, czy da radę zapisać się na fundusz (terminy do niej są na 4 miesiące czekania). Po powrocie od lekarza dostałam 39 stopni gorączki i trzymało mnie cztery dni, także widocznie ciężko znoszę przesilenie... Doktor albo była w złym humorze, albo jej się nie chciało, takie odniosłam wrażenie. Nie polecam, bo to osoba, dla której liczą się bardziej pieniądze, niż dobro pacjenta. Zero delikatności i kobiecego zrozumienia.

pani dokotor jest moim zdaniem dobrym lekarzem czas pokaże czy dobrą djagnozę postawiła:-)

Wspaniała lekarka, od kilku lat leczy trójkę naszych dzieci. Kompetentna, życzliwa, szczerze zainteresowana dobrem pacjenta.

Ciepła,miła,uprzejma,kompetentna-wspaniały człowiek i lekarz.

Ciepła,miła,uprzejma,kompetentna-wspaniały człowiek i lekarz.