lekarz Marta Bukrewicz

Laryngolog

można zadawać pytania i pani doktor daje jasne odpowiedzi, wszystko wytłumaczy, jest cierpliwa i uprzejma,nigdy nie odniosłam wrażenia, że chce mnie wykopać za drzwi bo się spieszy, albo zniecierpliwiły ją moje czasem bardzo głupie pytania, jest lekarzem godnym polecenia.

5/5 Uprzejma Pani doktor która bez komplikacji przeprowadziła operację na krzywej przegrodzie. Polecam każdemu !

Merytorycznie lekarka jest raczej ok. Jako człowiek męcząca niezwykle. Krytykuje zalecenia innych lekarzy. Lekceważy wiedzę rodzica o dziecku i przewlekłym chorowaniu. Słyszała co chciała. Nie słuchała co do niej mówię, przekręcała treść moich wypowiedzi, byleby dopasować sens do swojej teorii. Pani próbowała zalecić 6 latce: - "Zatkaj nos i przepchnij powietrze do uszu". Dziecko ma 6 lat! (Spróbujcie Szanowni Państwo czytający to zrobić ale najpierw zrozumieć co autor ma na myśli. Da się, ale tu chodziło o dziecko) Dziecko się zirytowało, a pani Bukrewicz obraziła - kiedy powiedziałem, że moim ...

Merytorycznie lekarka jest raczej ok. Jako człowiek męcząca niezwykle.
Dziecko się zirytowało, a pani Bukrewicz obraziła - kiedy powiedziałem, że moim zdaniem dziecko nie rozumie tego polecenia. To zdarzenie to tylko kropla w morzu.
Jeśli wizyta u tego lekarza, to moim zdaniem tylko w ostateczności.

Polecam, fachowe i miłe podejście do pacjenta.Operacja i pobyt w szpitalu bez żadnego bulu. Pozdrawiam Panią doktor.

Byłam na wizycie prywatnej u dr. Bukrewicz, zgłosiłam się z podejrzenie migdałów do usunięcia, zgłosiłam również, że czuję się osłabiona i obolała, dr. powiedziała na to, że to kwestia przesilenia. Zleciła mi badania ASO, na migdały i kazała się zgłosić z wynikami, oczywiście udała, że nie wie, czy da radę zapisać się na fundusz (terminy do niej są na 4 miesiące czekania). Po powrocie od lekarza dostałam 39 stopni gorączki i trzymało mnie cztery dni, także widocznie ciężko znoszę przesilenie... Doktor albo była w złym humorze, albo jej się nie chciało, takie odniosłam wrażenie. Nie polecam, bo to osoba, dla której liczą się bardziej pieniądze, niż dobro pacjenta. Zero delikatności i kobiecego zrozumienia.

Pani Doktor usuwała mi migdały (miałem 30 lat).Powiem jedno: następnego dnia po operacji mogłem już jeść (fakt, że nieco bolało, ale sam byłem zaskoczony, że jestem w stanie to robić) i przez 2 tygodnie po operacji nie miałem żadnego krwawienia z gojących się kraterów w gardle. W moim przypadku absolutnie nie było żadnych późniejszych powikłań i komplikacji, bo w moim odczuciu operacja została wykonana pierwszorzędnie. Warto zaznaczyć, że byłem operowany publicznie, w Szpitalu Bródnowskim, ale do doktor Bukrewicz trafiłem dzięki poleceniu mi jej przez prywatnego laryngologa (!!!), jako do wybitnego ...

Warto zaznaczyć, że byłem operowany publicznie, w Szpitalu Bródnowskim, ale do doktor Bukrewicz trafiłem dzięki poleceniu mi jej przez prywatnego laryngologa (!!!), jako do wybitnego eksperta w operowaniu gardła - widać pod tym względem jest znana i ceniona w środowisku.

2 marca br byłem operowany przez dr Bukrewicz.Usunięcie polipów,otwarcie zatok,prostowanie przegrody nosowej.Wszystko ok. Jeszcze raz dziękuję Pani doktor! Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Jeszcze raz dziękuję Pani doktor! Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Ciepła,miła,uprzejma,kompetentna-wspaniały człowiek i lekarz.

Ciepła,miła,uprzejma,kompetentna-wspaniały człowiek i lekarz.

Bardzo uprzejma i rzetelna Pani doktor serdecznie polecam w jej gabinecie pacjent czuje się jak u siebie w domu-bezstresowo i na luzie.

Zdecydowanie polecam!! Kompetentna osoba. Operacja przegrody, małżowin oraz otwarcie zatok szczękowych przeprowadzona 100% kompetentnie