dr n. med. Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam w 2003 roku. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2011 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Aktualnie pracuję w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską

Jestem bardzo zadowola z wizyty u pani doktor. Jest przemila, uprzejma osoba. Poswiecila mi sporo uwagi, wysluchala. Na koniec opowiedziała o lekach a w razie wątpliwości powolila kontaktować się telefonicznie. Lekarz super. polecam

Szczerze polecam panią doktor. Profesjonalna a przy tym miła i sympatyczna. Wytłumaczyła mi wszystko spokojnie i w przystępny sposób wyjaśniła o lekach. Nie spieszyla sie, wysłuchala mnie spokojnie. Polecam!