lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Neurolog

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Wspaniały lekarz, godny polecenia:) Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz,cierpliwy,poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja.Zyczliwa,ciepła.Super profesjonalista!

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze swoją diagnozą w sedno. Po wizycie u Pani Jeziorzańskiej dwóch moich znajomych i ich potwierdzeniach mojej tezy, nie mam już wątpliwości co do kompetencji Pani Dubik-Jezierzańskiej. Choć trudno w to uwierzyć ale Wygląda na to że temu lekarzowi zależy na zdrowiu pacjentów. Dziwne.

Leczę się u Pani doktor od 3 lat (choroba kręgosłupa). Najbardziej cenie sobie u niej kompetentność i poświęcenie pacjentowi. Kazda wizyta to pełna kompleksowa roozmowa i wnikliwe badanie. Polecam Panią doktor.

Bardzo dobry neurolog, leczę się od wielu lat, po zmianie neurloga nastąpiła znaczna poprawa.

Pół roku chodziłam po lekarzach różnych specjalności z moim dzieckiem, które miało niskie napicie mięśniowe i nie rozwijało się prawidłowo. Pani doktor jako jedyna postawiła trafną diagnozę. Tylko dzięki jej fachowej wiedzy moje dziecko jest już "wyprowadzone na prostą" i rozwija się bez opóźnień. Jednoczesnie jest to niezwykle kulturalna, ciepła, miła osoba z doskonałym podejściem do dzieci.

Kompetentna, ma duża wiedzę. Wnikliwa. Kulturalna. Uprzejma i serdeczna. Polecam serdecznie

Kompetentna, ma duża wiedzę. Wnikliwa. Kulturalna. Uprzejma i serdeczna.
Polecam serdecznie

To co podobalo mi sie u pani doktor, to ludzkie podejscie do pacjenta i traktowanie go jako partnera w dyskusji o chorobie-to bardzo wazne, przeciez wyniki badan to nie wszystko, pacjent najlepiej zna swoje objawy i trzeba tez brac pod uwage jego przypuszczenia. Takie sa moje wrazenia po pierwszej wizycie, wkrotce nastepna.