mgr Marta Dymowskamgr Marta Dymowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Marta Dymowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, aby obrac najbardziej odpowiedni tor dzialania.

Moja pierwsza opinia w internecie, a Pani Marta w pełni zasługuje, żeby ją polecić jako terapeutę. Nie będę tu opisywać swoich problemów, ale zapewniam, że okazały się nie do przejścia samemu. Całe szczęście jest Pani Marta, do której zawsze można wrócić.

Uratowała nasze małżeństwo! Pani Marto, dziękujemy i polecamy wszystkim!!! Pani Marta jest otwarta na drugą osobę, a jednocześnie stanowcza i kieruje wszystko na właściwe tory.