Lekarz specjalista z dziedziny neurologii, członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuje się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Ma doświadczenie w pracy zarówno na oddziale, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

Stale pracuje nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w lic...

Przez 2 lata chodziłam po lekarzach i za każdym razem słyszałam, że „taki mój urok”, a problemy ze zdrowiem były co raz większe. Do czasu aż trafiłam na p. doktor Martę Fuchs, która zdiagnozowała mnie dosłownie w 5 minut. Potem tylko wykonaliśmy badania potwierdzające diagnozę. Niesamowita ulga, jak po takim czasie można podjąć leczenie i zacząć w końcu komfortowo żyć! Z całego serca polecam! Pani doktor wyrozumiała, wysłuchała wszystkiego co chciałam powiedzieć, wytłumaczyła wszystko i odpowiedziała na każde moje pytanie. Chciałabym, żeby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjenta.

U Pani doktor na wizytę trzeba trochę poczekać, ale jak już wejdzie się do gabinetu, to cała uwaga skupiona jest na pacjencie. Każde pytanie, każda wątpliwość jest rozwiewana a każdy niezrozumiały termin dogłębnie tłumaczony. Badanie nie trwa 10 minut tylko zazwyczaj nawet do godziny po to, aby sprawdzić wszystko, rozważyć każdą możliwość i poznać pacjenta od podszewki. Powód wizyty jest badany z każdej strony, a pacjent wychodzi doinformowany i planem leczenia. W moim przypadku diagnoza była od razu trafiona, Pani Doktor postawiła mnie na nogi i kontynuujemy leczenie. Nie znajdziecie lepszego, bardziej zaangażowanego i dociekliwego neurologa niż Dr Fuchs.

Kompetentna, zaangażowana w swoją pracę, w pełni profesjonalna oraz słuchająca pacjenta tak mogę z czystym sumieniem określić Panią Doktor. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta i chęć pomocy. Otrzymałam bardzo dużo informacji i wskazówek.

Świetna pani doktor, która zawsze stara się znaleźć przyczynę i pomóc. Pani Marta to pierwszy neurolog po wielu nie udanych próbach który mnie wysłuchał i starał się pomoc

Bardzo kompetentna, empatyczna,. uważna, wrażliwa lekarka, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Zaleciła mi połączenie leków i odpowiednich zabiegów fizjoterapeutycznych, dzięki czemu moje dłonie odzyskały sprawność. Na oddziale i przy wypisie lekarze przekonywali mnie, żebym przyzwyczaił się do moich dolegliwości, bo " z tym trzeba żyć, to jest nieodwracalne". Tymczasem Pani Marta zaproponowała terapię. Jak się okazuje skuteczną.

Pani doktor zawsze wie co zrobić potrafi wyjść z każdych nawet najgorszych sytuacji. Pełen profesjonalizm

Dr Fuchs jest jedynym lekarzem, któremu ufam w 100%. Pomogła mi kiedy doznawałam najgorszego bólu w życiu. Jej wiedza, doświadczenie, ogromne zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy jest niespotykane! Dr Fuchs jest najlepszym neurologiem a przy tym wspaniałym człowiekiem. Dzisiaj funkcjonuję normalnie i bez bólu za co serdecznie dziękuję.

Dzisiaj funkcjonuję normalnie i bez bólu za co serdecznie dziękuję.

Profesjonalizm , pełne zaangażowania podejście do pacjentka. Wizyta u Pani doktor przebiega w miłej atmosferze, jest dostosowana do potrzeb każdego pacjenta, bez poczucia dla pacjenta presji czasu. Jestem wieloletnią pacjentką pani doktor i uważam, że jest najwyższej klasy specjalistą.

Jestem pod opieką Pani Marty od kilku lat. To cudowny lekarz z empatycznym i holistycznym podejściem do pacjenta. Zawsze bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, poświęcając na wizytę odpowiednią ilość czasu, bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze, co zwiększa komfort pacjenta. Metody leczenia dobiera analizując aspekty nie tylko neurologiczne. Pani Marta jest doskonałą lekarką, specjalistką o szerokiej wiedzy, zawsze śledzi na bieżąco nowe metody leczenia. Zapewnia to poczucie bezpieczeństwa i coraz lepsze efekty leczenia uporczywych migren. Dzięki Pani Marcie zyskałam nową jakość życia. Polecam bardzo!

Lekarz s prawdziwym powołaniem. Pani Doktor jest empatyczna, życzliwa, ma szeroką wiedzę i holistyczne spojrzenie. W jej rękach naprawdę można poczuć się bezpiecznie. Baaardzo polecam.