dr n. med. Marta Gałęska

Stomatolog, Protetyk, Protetyk stomatologiczny

Dodaj opinię Umów wizytę

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Pierwszy raz w życiu ktos się autentycznie przejął zdrowiem mojej jamy ustnej. Okazało się, że nie miałam pojecia o wielu rzeczach, które się działy w mojej buzi. Bakterie, staw skroniowy, dziąsła...Pani Doktor wyjaśnila mi wszystko krótko i w prosty sposób, a następnie krok po kroku wyleczyła wszystko, co było do leczenia. Bez stresu i nerwów. Tak jak powinno byc. Jestem za to wdzięczny i napewno do niej wrócę.

Znakomita atmosfera, bez bólu, bez strachu, podejście do pacjęta na piątkę. Przed leczeniem (i w jego trakcie) dowiadywałem się o czynnościach wykonywanych w danym momencie od A do Z (do tego stopnia, że byłem uprzedzony o nieprzyjemnym smaku płynu), nie było niespodzianek. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobra stomatolog i ceny ma rozsądne oraz nie zdziera z pacjenta

Bardzo dobra stomatolog i ceny ma rozsądne oraz nie zdziera z pacjenta

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci z mojego 41tys.miasta)nie dostrzegają,albo nie chcą dostrzec. Zarówno w samym leczeniu,usuwaniu nieprawidłowości jak i w szczegółowym zapoznawaniu z nimi pacjenta pani dr M.Gałęska zadziwia nies-potykaną,nieziemską,wprost nadanielską cierpliwością tak jak-by w tym dniu był tylko ten jeden,jedyny pacjent. Jestem wdzięczny losowi za to,że skierował mnie do pani Dr, a pani dr M.Gałęskiej jestem przeogromnie wdzięczny za cierpliwość, trud oraz pracę i czas jaki poswięciła dla przywrócenia mi ,,pięk-nego uśmiechu,, a także za cierpliwe uswiadamianie na czym polega troska o uzębienie samego pacjenta i opieka dobrego stomatologa. Niestety,w żadnym gabinecie na tego rodzaju akty-wności nie ma cennika. Dlatego mimo oddalenia (104km) dopóki pani dr M.Gałęska będzie chciała mnie przyjmować,a życie mi na to pozwoli pozostanę pod opieką pani Dr. Wdzięczny A.B.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin