Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Pierwszy raz w życiu ktos się autentycznie przejął zdrowiem mojej jamy ustnej. Okazało się, że nie miałam pojecia o wielu rzeczach, które się działy w mojej buzi. Bakterie, staw skroniowy, dziąsła...Pani Doktor wyjaśnila mi wszystko krótko i w prosty sposób, a następnie krok po kroku wyleczyła wszystko, co było do leczenia. Bez stresu i nerwów. Tak jak powinno byc. Jestem za to wdzięczny i napewno do niej wrócę.

Znakomita atmosfera, bez bólu, bez strachu, podejście do pacjęta na piątkę. Przed leczeniem (i w jego trakcie) dowiadywałem się o czynnościach wykonywanych w danym momencie od A do Z (do tego stopnia, że byłem uprzedzony o nieprzyjemnym smaku płynu), nie było niespodzianek. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobra stomatolog i ceny ma rozsądne oraz nie zdziera z pacjenta

Bardzo dobra stomatolog i ceny ma rozsądne oraz nie zdziera z pacjenta

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci z mojego 41tys.miasta)nie dostrzegają,albo nie chcą dostrzec. Zarówno w samym leczeniu,usuwaniu nieprawidłowości jak i w szczegółowym zapoznawaniu z nimi pacjenta pani dr M.Gałęska zadziwia nies-potykaną,nieziemską,wprost nadanielską cierpliwością tak jak-by w tym dniu był tylko ten jeden,jedyny pacjent. Jestem wdzięczny losowi za to,że skierował mnie do pani Dr, a pani dr M.Gałęskiej jestem przeogromnie wdzięczny za cierpliwość, trud oraz pracę i czas jaki poswięciła dla przywrócenia mi ,,pięk-nego uśmiechu,, a także za cierpliwe uswiadamianie na czym polega troska o uzębienie samego pacjenta i opieka dobrego stomatologa. Niestety,w żadnym gabinecie na tego rodzaju akty-wności nie ma cennika. Dlatego mimo oddalenia (104km) dopóki pani dr M.Gałęska będzie chciała mnie przyjmować,a życie mi na to pozwoli pozostanę pod opieką pani Dr. Wdzięczny A.B.

Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa, a przy tym bez stresu i bólu. Polecam.

Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa, a przy tym bez stresu i bólu. Polecam.

Świetna dentystka. Rozwiała moje wszelkie obawy przed wizytą u stomatologa. Polecam wszystkim przestraszonym pacjentom. Leczenie jest niebolesne, a efekt leczenia naprawdę bardzo dobry.

Bardzo dobry dentysta-protetyk. Prawdziwa profesjonalistka. Zna sie na fachu i jest niedroga. Polecam!

Najlepszy stomatolog jakiego znam! Profesjonalistka w 100%. Zero stresu na fotelu i złote ręce: gwarantowany piękny uśmiech. Rzadkość: dobra a niedroga dentystka.Poza tym zawsze miła i optymistyczna; wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim!