Niestety, na mnie metoda pani Gołąb nie podziała. Mam niedoczynność tarczycy i wiedziałam od początku, że walka będzie trudna. Pani Gołąb ułożyła mi dietę, zaleciła ćwiczenia i trzymałam się tego w 200%, bo byłam bardzo zdeterminowana, żeby schudnąć. Niestety, po dwóch miesiącach nie było efektów. Dostałam od pani Gołąb nową dietę, która na pierwszy rzut oka nie różniła się zbyt wiele od poprzedniej. Dodatkowo pani Gołąb nie posłuchała moich sugestii, że taka ilość nabiału powoduje u mnie bóle brzucha, nie smakują mi jogurty z otrębami, a na jedzenia co dwa dni pieczonego łososia mnie zwyczajnie nie stać. Miała mi znaleźć zamienniki, ale chyba o tym zapomniała, bo te produkty nadal były w mojej diecie w dużych ilościach. Po kolejnych dwóch miesiącach schudłam 2 kg - okazało się, że były to moje mięśnie a nie tłuszcz. Dietetyk, do którego chodzę teraz powiedział mi, że nie dziwi się, bo moja dieta miała ok. 1000 kcal, co jest zdecydowanie za małą ilością. Obecnie jestem pod opieką innego dietetyka i w ciągu pierwszego miesiąca schudłam 3,5 kg. Pani Gołąb nie poradziła sobie ze mną i niedoczynnością tarczycy. Możliwe, że osobom ze zwykłą nadwagą, spowodowaną jedzeniem słodyczy i tłustych potraw, ta dietetyczka pomoże, ale nie wiem, czy sprawdzi się u osób, przy których trzeba bardziej ruszyć głową.

Potwierdzam! To bardzo kompetentna i godna zaufania Pani Psycholog!

Potwierdzam! To bardzo kompetentna i godna zaufania Pani Psycholog!

Świetny kontakt, rzeczowość, konkretne komunikaty. Polecam!

Świetny kontakt, rzeczowość, konkretne komunikaty. Polecam!

W końcu znalazłam kogoś kto mnie zrozumiał. Chodziłam po lekarzach i wszędzie słuchałam, że córka musi schudną. To wiedziałam od dawna, pytanie tylko jak... Ania od razu złapała kontakt z p. Martą. Ja na początku nie ufałam, bo młoda, ale jak córka zaczęła chudnąć to uwierzyłam. Cudów nie ma, było trudno i sporo to trwało, ale wsparcie i motywacja jaką p. Marta nam dała są nieocenione.