mgr Marta Górskamgr Marta Górska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Górska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog zdrowia, psychoterapeuta, psychosomatyk. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe i psychosomatyczne. Prowadzi również psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym szkoląc się w jednym z najlepszych polskich ośrodków kształcących w tym kierunku- Centrum CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Odbyła szkolenia pracy z pacjentem dialogiem motywującym organizowanym przez Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii.
Jest po przebytym szkoleniu z zakresu pracy z osobami cierpiącymi psychicznie.
Swoje doświadczenie zdobywała w placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych.
Naukowo zajmuje się pacjentami cierpiącymi z powodu bólu przewlekłego. Prowadzi badania odnośnie zależności cech osobowości z odczuwaniem bólu chronicznego.
Jest autorką prowadzonego w naszej Klinice LekMed programu dla pacjentów cierpiących z powodu bólu przewlekłego.
W LekMed Centrum Medycznym pracuje z Pacjentami przygotowującymi się do operacji (szczególnie kręgosłupa) jak również jest wsparciem w procesie ich rehabilitacji. Prowadzi diagnostykę przedoperacyjną w celu zadbania o jakość życia pacjenta prowadząc stały nadzór nad stanem zdrowia psychicznego po operacji.

Ta pani psycholog bardzo mi pomogła. Jest profesjonalna, kompetentna, a przy tym bardzo miła.

Jestem zadowolona z wizyt, konkretnie , celowo , bez zbędnego interpretowania co zdarzało się już u innych psychologów i mnie irytowało. Pani Marta to kobieta konkretna , ale też bardzo uprzejma i empatyczna. Nie żałuję spotkań i dziękuję Pani za pomoc!

Jestem bardzo zadowolona , Pani Marta to pełna empatii osoba. Ciepła, ale też stanowcza. Polecam - ja byłam u Pani na Woronicza. Przyjmuje teraz w środy .

Korzystałem i polecam wszystkim! Fachowa pomoc, miałem wrażenie , że Pani zna mnie bardzo długo . Pomogła mi w najcięższych chwilach...

Korzystałem i polecam wszystkim!
Fachowa pomoc, miałem wrażenie , że Pani zna mnie bardzo długo .
Pomogła mi w najcięższych chwilach...