lekarz Marta Góźdź

Żałuję, że nie można wystawić oceny poniżej zera, bowiem taki właśnie poziom reprezentuje ta osoba. Nie zasługuje ona na miano lekarza, przypuszczam, że nie oddałabym w jej ręce nawet kota, więc na weterynarza się też nie nadaje. Nie potrafi zdiagnozować zapalenia ucha u dziecka i wysyła je do szpitala, aby zapewne złapało coś więcej... Ta Pani nie ma zupełnie pojęcia o medycynie. Wydaje się jej najwyraźniej, że jest kimś w rodzaju dr-a Hausa. I tutaj serialowy lekarz ma coś czego brak tej Pani, mianowicie inteligencję! Radzę omijać z daleka tą Panią jak z resztą innych lekarzy w przychodni na ulicy Bocheńskiej

Nie polecam! Większość osób które przychodzą z objawami np. bólu głowy, brzucha, czy chorobami sezonowymi odsyła do psychologów lub psychiatrów! Brak zaangażowania oraz słuchania co pacjent mówi. Pani doktor pomyliła się w dziedzinie wykonywania zawodu i powinna sama zostać psychiatrą a nie specjalistą medycyny rodzinnej, skoro wszystkich tam odsyła!

Dramat jeśli chodzi o podejście tak lekarza jak również pielęgniarki. Wmawia że jestem zdrowa kiedy mam typowe objawy angina. Nie mogę nic przełknąć przez gardło.