lekarz Marta Góźdź

2,4
2,1

Bardzo niski poziom kultury osobistej. Lekarz mimo znikomej liczby pacjentów, wyraźnie zniecierpliwiona i poirytowana. Zwraca się do pacjenta w nieodpowiedni sposób, cedząc słowa przez zęby, gdzie denerwuje ją nawet tempo w którym ten ostatni ściąga garderobę do badania. W końcu same badanie pobieżne, według wiedzy laika nie spełnione minimum, którego wymaga sztuka lekarska. W końcu błędna diagnoza i konieczność zgłoszenia się ponownie do lekarza, tym razem na SOR, po zaledwie kilku godzinach od wizyty, podczas której pacjent dowiedział się, że jest zdrowy. Postawa lekarza do wykonywanej pracy zupełnie nie na miejscu.

Witam, piszę tę opinię żeby przestrzec chorych przed lekarką. Niestety Pani doktor nie potrafi zdiagnozować u dziecka zapalenie płuc, odsyła do domu mówiąc że dziecko jest zdrowe, po czym po paru godzinach lądujemy w szpitalu (z tymi samymi objawami), bo wcale nie jest ok. Szkoda tracić zdrowie na wizytę i czas na lekarza który prawdopodobnie nie do końca wie co robi.

Wszystko super. Profesjonalne podejście do dzieci, Pani doktor bardzo miła i dokładnie bada. Pozdrawiam.

Niestety najpierw przeczytałam te negatywne opinie, z którymi się nie zgadzam. Dziecko nam się rozchorowało na wakacjach, szybki telefon do przychodni i wizyta u Pani doktor. Ze spokojem i uśmiechem, Pani doktor sprawdziła stan zdrowia córki, osłuchała, zbadała uszy, gardło, zmierzyła temperaturę. Polecam z całego serca.

Niestety najpierw przeczytałam te negatywne opinie, z którymi się nie zgadzam.
Polecam z całego serca.

Dramat jeśli chodzi o podejście tak lekarza jak również pielęgniarki. Wmawia że jestem zdrowa kiedy mam typowe objawy angina. Nie mogę nic przełknąć przez gardło.

Nie polecam! Większość osób które przychodzą z objawami np. bólu głowy, brzucha, czy chorobami sezonowymi odsyła do psychologów lub psychiatrów! Brak zaangażowania oraz słuchania co pacjent mówi. Pani doktor pomyliła się w dziedzinie wykonywania zawodu i powinna sama zostać psychiatrą a nie specjalistą medycyny rodzinnej, skoro wszystkich tam odsyła!

Żałuję, że nie można wystawić oceny poniżej zera, bowiem taki właśnie poziom reprezentuje ta osoba. Nie zasługuje ona na miano lekarza, przypuszczam, że nie oddałabym w jej ręce nawet kota, więc na weterynarza się też nie nadaje. Nie potrafi zdiagnozować zapalenia ucha u dziecka i wysyła je do szpitala, aby zapewne złapało coś więcej... Ta Pani nie ma zupełnie pojęcia o medycynie. Wydaje się jej najwyraźniej, że jest kimś w rodzaju dr-a Hausa. I tutaj serialowy lekarz ma coś czego brak tej Pani, mianowicie inteligencję! Radzę omijać z daleka tą Panią jak z resztą innych lekarzy w przychodni na ulicy Bocheńskiej