Marta Gronkiewicz

Internista, Alergolog, Pulmonolog

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Pani Doktor leczy naszą Mamę już kilka lat. Mama przez nieudolnośc wiejskich lekarzy, trafiła do Pani doktor z zaawansowaną astmą. Teraz Mama przeszła poważną operację i po powrocie do domu źle się czuła. Zadzwoniłam do Pani doktor i poprosilam aby przyjechała do Mamy do domu. Pani Doktor zgodziła się, przyjechała, jak zwykle podeszła z pełnym profesjonalizmem. Ponadto niesamowicie podniosła Mamę na duchu. Mama uwierzyła we własne siły i jest dużo lepiej. gdyby tylko więcej było takich lekarzy, życzliwych i z powołaniem... Wszystkim polecam! I dziękuję Pani Doktor za serce... Barbara ...

Wszystkim polecam! I dziękuję Pani Doktor za serce...
Barbara W

Profesjonalne podejście do pacjenta polecam gorąco. Oczywiscie miła atmosfera, doskonale przygotowany gabinet wszystko pieknie i elegancko.

Profesjonalne podejście do pacjenta polecam gorąco.

leczę się od 25 lat początkowo alergia później również astma oskrzelowa, wiele lat odczulania, po ostatniej wizycie zdębiałem przepisano mi recepty na leki które w żadnym wypadku nie powstrzymają ataku astmy

I prywatnie, i publicznie tak samo świetna i miła lekarka. prywatnie bierze niewiele za wizytę, co jest też bardzo ważne. Słyszałam o tej pani same dobre rzeczy i w pełni się też z nimi zgadzam.

Lekarz z powołania, który traktuje pacjenta podmiotowo i jak istnieje taka konieczność to ma czas przejrzeć kartotekę zanim coś zdecyduje. Dzięki Pani dr mogę normalnie pracować. Marzena

Miła i kompetentna.Mam do Niej zaufanie,jest dobrym diagnostą. Powierzył bym Jej opiece swoje dzieci i wnuki. K Ledwolorz

Miła i kompetentna.Mam do Niej zaufanie,jest dobrym diagnostą.
Powierzył bym Jej opiece swoje dzieci i wnuki. K Ledwolorz

świetny lekarz, ma tylko jedną wadę często się spóźnia, ale poza tym naprawdę "ludzka"

Wciąż poszukujesz "Internista Kartuzy"?

Gabinet Lekarski
Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański
Kartuzy

NZOZ "OKO Brillowscy Kartuzy"
Majkowskiego 1
83-300 Kartuzy