lekarz Marta Handzlik-Gońka

Skandaliczne zachowanie,nie polecam brak kultury wrecz chamstwo nie wiem z czego to wynika pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim.

Nie polecam. Skandaliczne zachowanie!!! Dzisiaj zostałem wyproszony z gabinetu ponieważ przyszlem bo mam złe wyniki badań chóruje na białaczke i potrzebuje konsultacji. Pani Doktor powiedziała że mam opuścić gabinet. Nie zostawię tak tej sprawy.

Skandaliczne zachowanie Pani doktor, proszę się zastanowić w jakim miejscu i z jakimi pacjentami Pani pracuje. Brak empatii i kultury. Nie polecam. Zamiast usuwać nieprzychylne opinie, proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem.

Brak empatii i kultury. Nie polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, mającą świetne podejście do pacjenta. Ja się leczę w Corvicie w Bielsku-Białej. Wysłucha, dobrze zdiagnozuje chorobę, przepisze nowoczesne lekarstwa, skontroluje jak działają, a także ustawi leczenie. Aktualnie, po rocznej pracy z panią Martą, wyniki krwi mam teraz podobno ekstra ;) Mało który lekarz, ma tak dobre podejście do pacjenta. Wg statystyk z tą chorobą mógłbym już wąchać kwiatki, ale przede mną lata pełnego optymizmu. Serdecznie polecam.

Wspaniała osoba z poczuciem humoru a przy tym kompetentny hematolog. Też przeszłam chemioterapię pod Jej fachową i troskliwą opieką. Nadal jestem pod Jej wnikliwą kontrolą. Serdecznie polecam!!!

Kompetentna, miła, uczynna, lekarz z powołania . Pod Jej opieką przeszedłem chemioterapię bezstresowo nawet w momentach kryzysowych. Godna zaufania i polecenia.