dr n. med. Marta Held - Ziółkowska Held - Ziółkowska

Otolaryngolog

Wspaniała p. Doktor , przemiła, dbająca o zdrowie pacjenta, jestem 4 lata po operacji zatok oraz brodawczaka na Wołowskiej w szpitalu, od roku przeniosłam się do p. Doktor Held . Zostałam otoczona taką serdeczną opieką , miałam co 3 miesiące badanie histopatologiczne, W porę zostałam zdiagnozowana .p.Doktor przed odejściem z szpitala z Banacha zrobiła mi ponownie wycinek do badania, okazało się że mam brodawczaka odwracalnego. Zostałam zakwalifikowana do operacji dzięki PANI , wielka szkoda p. Doktor że Pani tam nie ma. Boję się że te terminy są odległe i nie wiem co dalej będzie, boli mnie bardzo głowa i ból rozpierający nosa. co robić dalej KOCHANA PANI DOKTOR. Łączę serdeczne pozdrowienia z poważaniem krystyna wyrwał

Wspaniała osoba, uprzejma, cierpliwa i kompetentna, lekarz perfekcyjny i dokładny. Pani dr wspaniale zajęła się naszą córką!!

Wciąż poszukujesz "Otolaryngolog Warszawa"?

Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
ul. Mokra 7
05-830 Nadarzyn
Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
Szpital Lux Med
Puławska 455
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Optimum Medica
Broniewskiego 3
Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13