lek. dent. Marta Januszkiewicz

Polecam Pania doktor z całego serca duza wiedzę za wszelką cenę stara się wyleczyć każdy ząb wytłumaczy co robi i Rtg na miejscu ogromny plus i oczywiście leczenie bezbolesne

Zrozumiałem , ze słaby lekarz jak w rodzinie zamiast naprawić zepsuł zęby - najlepsza metoda dla Pani Doktor usunąć i leczenie kanałowe !!!! straszna gaduła brak skupienia uwagi na pacjencie.

Mimo młodego wieku duży profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.Super wyposażony gabinet z zapleczem RTG.Rozsądne ceny. Bardzo polecam

Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolona Pani dr ma dobre podejscie do dzieci i wszystko wyjasni w zrozumialy sposob Serdecznie polecam

Uważam ze każdy stomatolog powinien mieć takie podejście do pacjenta. Profesjonalne świadczenie usług i rozsądne ceny przystępne dla ludzi niewygórowane i nie zaniżone. Dziękuję za wspaniała pomoc.

To lekarz-stomatolog z powołania, wspaniały człowiek ,szkoda że nie ma drugiego takiego bezinteresownego lekarza w Krotoszynie.

Kompetentny lekarz i co ważne w przypadku wizyt u dentysty bardzo delikatny . Zna się na rzeczy i dodatkowo potrafi wszystko przystępnie przekazać.