lek. dent. Marta Jurga

Doskonała i doświadczona specjalistka, żeby leczy sprawnie i szybko, nie trzeba przesiadywać na fotelu dłużej niż to konieczne, do tego miła i konkretna.

Najlepszy stomatolog, naprawde polecam po skorzystaniu z jej usług z pewnoscia powrócicie ponownie ;)

Pani dr spełniła moje oczekiwania, które zawierają się w tym , że jest uprzejma, kompetentna, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu; stąd moja ocena 5+

Pani dr tak zaleczyła zęba,że bolał mnie jeszcze przez pół roku.Gdy wrócilem z problemem bolącego zeba po uzupełnieniu ubytku powiedziała,że może tak byc przez jakiś czas.Bolało 6 miesięcy.Musiałem robić prywatnie rtg.Zmieniłem lekarza, ponownie rozwiercono mi zęba - ból minął.Nie polecam, podwójne koszty i zbywanie gdy pojawił sie problem.

Miła, uprzejma, wzbudza zaufanie doświadczeniem i profesjonalizmem. Lekarz godny polecenia.

Wszystko odbyło się tak jak powinno. Pani doktor budzi zaufanie, spokojnie wszystko tłumaczy. Kompetenta i konkretna. Polecam wszystkich, którzy chcieliby się do niej wybrać.

Bardzo miła Pani doktor.Została mi polecona i nie żałuje,zawsze miła i kompetentna.Polecam ;)

poświęciła mi tylko 15 minut, zaleczyła mi innego zęba niż wskazałem że mnie boli.