lek. dent. Marta Karaś

Lekarz godny polecenia . Byliśmy z synem w pięciu gabinetach i niestety nie udało się skłonić go do współpracy z lekarzami. Pani doktor świetnie sobie poradziła i przekonała nasze dziecko do leczenia .

Lekarz godny polecenia .

Wspaniały lekarz. Dokładny, tłumaczący co się dzieje i jakie stosuje leczenie. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz.
Dokładny, tłumaczący co się dzieje i jakie stosuje leczenie.
Serdecznie polecam.

Na wejściu do rodzica:' jak będzie płakać to nawet lepiej,niech płacze to zobaczę sobie'. Żałuję, że dziecka nie zabrałam od razu. Nigdy wcześniej dziecko tak się nie bało lekarza jakiegokolwiek. Pani zrobiła mu być może strach do wszystkich lekarzy dzięki swojemu braku kompetencji do rozmowy jakiejkolwiek z dzieckiem. Nie nadaje się do dzieci. Nawet nie poprosiła o otwarcie ust, choć ileś dni ćwiczyliśmy w domu z dzieckiem. Wołała na chama otwierać lusterkiem i mówić by płakało. Zero szacunku do człowieka! Nie polecam dzieciom! Zero zapytania czy otworzy, czy kontaktu z dzieckiem.