lekarz Marta Kasprzyk

1,2
1,4
1,4
1,2

Niemiła, niekompetentna osoba. Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie posiada podstawowej wiedzy o wystawiany L4.

Zgadzam się z opiniami wyżej. Niestety ja również byłam rozczarowana wizytą u Pani doktor. Człowiek jak idzie do specjalisty to szuka pomocy w swoim problemie, a przecież nie chodzi się do lekarza dla rozrywki. Pani doktor była niesympatyczna, niemiła, miałam wrażenie, że chce szybko odbębnić wizytę. Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Byłam rozczarowana wizytą. Zdecydowanie nie polecam

zdecydowanie wielkie nie nie nie nie nie

zdecydowanie wielkie nie nie nie nie nie

Powiedziała, że nie da mi skierowania i kazała mi iść!!! Zdecydowania nie polecam!!!

Pani doktor zapisała mi antybiotyk lecz nie poinfarmowała mnie o tym jak go przyjmować ani przez ile czasu (wypisała dwa opakowania). Do rzeczonego antybiotyku oprócz wapna nie dostałam żadnych innych leków wspomagających leczenie ani osłonowych. Zdecydowanie nie polecam.