lek. dent. Marta Korpusik

2,7
1,3

Nie polecam tej dentystki, miła i delikatna to fakt, ale co z tego jak dwa razy robiła mi zwykłe wypełnienie w siódemce, na praktycznie zdrowym zębie i męczyłam się z tym aż pół roku! cały czas ząb podrażniony jakby niedopełniony z nerwem na wierzchu-takie głupie odczucia a męczyły. Zmieniłam dentystkę- od razu poprawa-mogę normalnie gryźć. Przestrzegam ,aby zaoszczędzić niepotrzebnego cierpienia

Potwierdzam, że Pani Marta jest bardzo miła, jednak jakość usług bardzo słaba. Wiecznie jakieś poprawki, plomby wypadają, mostek kilka razy poprawiany, na dłuższą metę to nie polecam.

Pani doktor jest bardzo miła. Cóż z tego, jak nacierpiałam się podwójnie?? Nie potrafiła ocenić, że ząb nadaje się do leczenia kanałowego. Nawet nie wpadła na pomysł żeby dać na prześwietlenie. Ząb zablombowany ( za 130zł) nadal bolał ... pani stomatolog stwierdziła, że "kiedyś" przestanie i że to normalne, jak ma się zęby nadwrażliwe. Poszłam do innego dentysty, a ten stwierdził że ząb nadaje się do leczenia kanałowego.