Marta Kosecka

Stomatolog, Ortodonta

Na początku leczenia Pani doktor w przyjemnej atmosferze szczegółowo wyjaśniła na czym będzie polegać leczenie i tym samym w końcowym efekcie dała mi piękny uśmiech Polecam bardzo i pozdrawiam!

Polecam bardzo i pozdrawiam!

Pani doktor z dużym doświadczeniem, profesjonalizm oraz bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony z usług.

Pani doktor z dużym doświadczeniem, profesjonalizm oraz bardzo miła obsługa.
Jestem bardzo zadowolony z usług.

Byłam z córką tylko na jednej wizycie ale na pewno tam nie wrócę. Pani Doktor zarozumiała, wredna, niemiła. Ma swoje mróweczki które robią za nią cała robotę, ona tylko nadzoruje ich pracę. Pani stażystka która zajmowala się corka była w naszej obecności przepytywana co sprawiało u niej wielki stres i dyskomfort u nas, bo kilku rzeczy jednak nie wiedziała. Córka wyszła z gabinetu i powiedziała że nie podoba jej się ta Pani. Mnie również.

jestem bardzo zadowolona z usług. spełniły one moje oczekiwania. wszyscy byli bardzo mili i uprzejmi.

dała mi zły aparat do zębów , a teraz mam z tego powodu potworne kłopoty no i koszty

Ja uważam że to bardzo dobry lekarz. Wiem u swoich koleżanek jak ładnie teraz wyglądają ich zęby, a jak mi pomogła!!! Teraz moge się szeroko uśmiechać. Jak będe miała dzieci to tylko do niej zaprowadze.

Koszmar!! Zarozumiała i niekompetentna. Nigdy niczego nie chciała wytłmaczyć. Każde pytanie traktowała jako atak na swoją osobę. Brak czasu dla pacjenta. I co najważniejsze!! Brak kompetencji!! 10 lat temu podczas leczenia ortodontycznego stałym aparatem usuneła mi wszystkie czwórki. Co najważniejsze zleciła usuniecie czwórek górnych przy progenii. Totalny idiotyzm. Następnie rozciagnięto szczękę, tak że zęby się mieśćiły, ustawiono je i zdjęto aparat, i wszystko miało być OK. Wyrosły osemki i zęby górne się pokrzywiły ( to akurat nie jej wina). Nie mniej jednak dolna szczęka znów się wysunęła, a góra wróciła do takiego stanu jak był na początku leczenia.
Teraz chciałam założyc aparat żeby wyprostować górne zęby. Niestety ortodona stwierdził, że abym miała zgryz jak należy, górna szczęka powinna zostać rozciągnięta, czyli wypadałoby wstawić implany górnych czwórek które pare lat temu zostały wyrwane. Czy to nie zakrawa o paranoje?? Nie chce nawet myśleć o kolejnych kosztach związanych z leczeniem zgryzu.
Kto normalny przy niedorozwoju szczęki usuwa jeszcze z niej zęby, żeby całkiem zablokowac jej rozrost?? Szkoda tylko, że nie wiedziałam tego wszystkiego co wiem teraz parę lat temu.
Ciężko tą panią nazwać lekarzem. Gdybym miała środki finansowe i na tyle czasu i cierpliwości, chętnie złożyłabym pozew o błąd w sztuce lekarskiej.

Pani doktor bardzo miła. Zreszta jak cały Jej zespół z którym pracuje. Zna sie na rzeczy.

Pani doktor bardzo miła. Zreszta jak cały Jej zespół z którym pracuje.
Zna sie na rzeczy.

Pani doktor bardzo miła, dowiedziałam się o Pani doktor od mojego stomatologa w Krośnie pojechałam z 7 letnim synem dostałam na pierwszej wizycie aparat.Pani doktor poinformowała mnie ze szczegółami o wadzie mojego syna POLECAM wszystkim mamą które maja problemy ze swoimi pociechami

Polecam wszystkim! Leczenie zakończone pełnym sukcesem mimo bardzo dużej wady. Lekarz kompetentny.