mgr Marta Kossut

Psycholog dziecięcy

2,7

Kompetentna, ciepła, budząca zaufanie, dokładna, szczerze chcąca pomóc Pani Psycholog. Byliśmy na 6 spotkaniach, podczas których odebrała w sumie 2 telefony - zawsze szybko i pośpiesznie kończąc rozmowę z rozmówcą. Dwukrotnie sama przeciągnęła czasowo spotkanie aż o 40 minut! nie pobierając za to dodatkowej opłaty (warto umawiać się jako ostatni w kolejce;) ) Papierologia na początku jest niezbędnym elementem, aby poznać przeszłość dziecka oraz podejście rodziców. U nas rady Pani Marty zadzaiałały więc na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ją innym.

Raziło mnie to, iż podczas wizyty odbiera telefony:(

Raziło mnie to, iż podczas wizyty odbiera telefony:(

Wizyty b yły dwie, z czego na pierwszej dziecko zasnęło. Podczas drugiej, najpier zajęła sięm wypełnianiem kwestionariusza ze mna a dzieckiem zajędcła się gdy juz po 15 minytach było znudzone. Poświęciła dziecku w sumie 10 minut na tej podstawie wydała diagnozę, w trakcie odbierała telefony a na koniec podczas rozmowy telefonicznej ręka mi pokazalą ze koniec wizyty.

Odbiera telefony podczas wizyty, po kilku wizytach stwierdziłam, że stoje w punkcie wyjscia, nie wiem co pomogla, to co powiedziala na temat dziecka to wiedzialam. Dziecku w ogole uwagi nie poswiecila, raz je widziala. Nie polecam

Nie polecam ze względu na to że pani psycholog nie poświęca za dużo uwagi osobie której problem dotyczy czyli dziecku .Jest monotematyczna i nie daje dojść do słowa. Podczas wizyt odbiera telefony i nie patrząc że jest pacjent rozmawia dosyć długo. To jest dla mnie nie do pomyślenia przecież psycholog podczas wizyty powinien być tylko dla pacjenta a nie go olewać. To jest moja opinia ! Pozdrawiam

była to nasza pierwsza wizyta u psychologa z dzieciem. Uważam, że Pani doktor godna polecenia, podchodzi do pacjentów z "sercem", kompetentna, miła-polecam.

miałem większę oczekiwania. bardzo standardowe podejście do dziecka i rodzica. Więcej można się dowiedzieć od bardziej doświadczonych rodziców i z internetu

Polecam pania mgr. Uspokoila mnie jesli chodzi o watpliwosci zwiazane z rozwojem mojego dziecka

Nie polecam. Brak bezstronności. Pani doktor nie potrafi konpleksowo spojrzeć na sprawę rozwodową i wynikających z niej problemów z dziećmi oraz pomiędzy rodzicami. Stronniczo wspiera jedno z rodziców nie wysłuchując drugiej strony, zapomina o problemach dzieci, angażuje się w problemy jednego z rodziców. Bezstroność i rozwiązanie problemów psychicznych dzieci są "chyba" najważniejesze w zawodzie psychologa dziecięcego.

Nie polecam. Brak bezstronności.

Pani miła i rzeczowa a do tego "wymagająca"i bardzo pomocna.

Pani miła i rzeczowa a do tego "wymagająca"i bardzo pomocna.