lekarz Marta Kozioł

Fizykoterapeuta

Uwierzylam ze nie jestem przezroczysta jak to emeryt.Pani doktor Marta Koziol zobaczyla we mnie chora osobe a nie staruszke.Tyle dobrej energii ile mi przekazala nie spotkalo mnie juz dawno .To nie tylko ogromna wiedza i szerokie kompetencje , ale tez zyczliwosc i troska o chorego.Ale mialam szczescie spotkac takiego CZLOWIEKA. Pani Doktor duzo duzo zdrowia i tylko radosnych , dobrych dni

Wczoraj byłem po raz pierwszy u Pani Dr. i jestem zszokowany. Inna rzecz ,że moje choróbska mogą wywoływać mimochodem góry wspólczucia, to nie mniej jednak podejście Pani Dr. było nieprawdopodobnie ludzkie wręcz przyjacielskie. Czy widział kto kiedy,żeby lekarz popędził do kserowni by skopiwac moje "osiągnięcia medyczne" i za własne pieniądze ? A tak się stało. Czy widział kto kiedy żeby z pierwszej wizyty na dzien następny byc objętym rehablitacją / laser/ = albowiem nic innnego nie może wchodzic w grę. / wielorakie choróbska lącznie z artystycznie powiginanym kregosłupem. Zostałem potraktowany jak człowiek co w dzisiejszych czasach jest podobno nieosiągalne. W moim przypadku , a byłem w wielu placówkach medycznych / zamknietych i otwartych / nigdy ale to nigdy nie byłem traktowany jak zło konieczne. Nie mniej jednak to co spotkało mnie ze strony Pani Doktor Kozioł wzbudza najwyższe uznanie i poczucie głębokiej wdzięczności . Nie wiem czy to autosugestia czy inny czynnik ,ale po powrocie z zabiegu wydaje mi się że pierwsza noc dzisiaj będzie bez nieprawdopodobnego bólu - Serdecznie dziękuje Pan doktor , a wszystkim podobnym do mnie paralitykom - gorąco polecam tę OSOBĘ